1536. Madárpókok, egy színes család
Mennyi ideig él egy madárpók? Halálos-e a madárpók csípése? Szőnek-e a tarantulák pókhálót?
Mennyi ideig él egy madárpók? Halálos-e a madárpók csípése? Szőnek-e a tarantulák pókhálót?
A komondor szemrevaló, masszív kutya, teste csupa izom, bár ez nem látszik földig érő, hosszú fehér szőrétől.
A kuvasz szemrevaló, erős testfelépítésű kutya, látványa és kisugárzása megálljt parancsol a szétszéledni készülő nyájnak és a betolakodóknak is.
A kuvasz intelligenciája átlagon felüli, a közhiedelemmel ellentétben gyengéd és kedves, igaz, többnyire csak gazdájával. A híres magyar pásztorkutya nyugodtabb, mint közeli rokona, a komondor, de ha provokálják, szinte azonnal támad.
A bullterrier aktív és mozgékony kutyafajta, ám hajlamos az ellustulásra. Aki a szabadidejét szívesebben tölti a kanapén, mint a szabadban, inkább válasszon más, kisebb mozgásigényű kutyát.
Kedves Érdeklődő! A 4 éves süni már idős. Vizsgálat nélkül nehéz megmondani, de elképzelhető, hogy kilazultak, meggyengültek, kiestek a fogai és emiatt gyengült le, mert nem tud rendesen enni. A száján - amennyire a képen látom - valami gyulladás lehet, (pl. fogmeder gyulladás), amit kezelni kell. Mindenképp el kellene ő vinni állatorvoshoz.
Kedves Tibor! A gyakorlatunkban a műtéti beavatkozás előtt és után minden esetben homeopátiás szereket adunk. Az Ön által leírt tünetek: a habzás, a félelem, a szorongás és az étvágytalanság sajnos előfordulhatnak a műtéti altatást követően. Ezekre is létezik egyénre szabott homeopátiás megoldás. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata, toxikológus és állathigiénikus szakállatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355
Üdvözlöm! A legbiztosabb, ha állatorvos látja. mert látatlanban nehéz a székletet analizálni és a tüneteket felmérni. A gastroferm elvileg az enyhébb fertőzésnél a bélflóra helyreállítására elegendő, de ha huzamosabb ideig fenn áll a hasmenés és kelletlen szagúvá válik, akkor gyanítható, hogy antibiotikum szükséges - amit természetesen állatorvos ír fel. A hideg sárgarépa okozhatott begyhurutot illetve megfázásos tünetet, ha hirtelen ettek belőle. Üdvözlettel: Ráczné Cs. Tímea - hobbiállat-tenyésztő
Tisztelt Márton! Preventíve megelőzésként úgy gondolom nyugodt szívvel adhatja a kutyájának, ennek csakis pozitív hatásai lehetnek! Tisztelettel, Dr. Fux Attila
Szia! Mindenképp vidd orvoshoz a széklet miatt. Az hogy keveset eszik az a melegtől is lehet. Őket is megviseli ez az idő, inkább lédúsabb dolgokat adj neki most. Viszont hogy nem kakilt az nem jó . nézze meg orvos.. Házinyúl: tartás, gondozás, etetés Mivel és hogyan etessük a nyulat? Emésztési problémák a nyulaknál