Ez a világ egyik legjobb karácsonyi sütije, amihez még a sütőt sem kell bekapcsolni! Videó!
Hoztunk egy nagyon könnyű és nagyon finom, mentes karácsonyi süti receptet, amit gyorsan el lehet készíteni. Videó! RÉSZLETEK
Tisztelt Dr. Háziállat!
Tyúkjaim bélférgesek (gilisztásak), kérdezném mivel lehetne kezelni őket úgy hogy esetleg a tojásokat fel lehessen használni? Másik kérdésem ha SH-Levamisol conc-al kezelem őket akkor a tojások ehetők e? Válaszát előre is köszönöm!
Tisztelettel Magyarpolányi Tibor!
A tojás fogyasztásra vonatkozó várakozási időre ugyanaz érvényes, mint a hús fogyasztására. Vagyis kezelés után egy héttel ehetőek. A Levamisol az egyik legjobb termék ami kapható féregtelenítésre. Ha gazdasági szempontból nagy szükség van a tojásra, akkor a Garlex elnevezésű fokhagyma kivonatot tartalmazó készítményt ajánlom. 2-3 hetes kúra után a belső élősködők garantáltan eltávoznak, emellett gomba és baktériumölő, valamint általános immunerősítő hatása is van. A érdemes az aljzatot Zoolit(Zeolit) készítménnyel felszórni, mivel ez gomba és baktériumölő hatású a szagtalanítás mellett.