Ezt a zöldséget szeptemberben újra el lehet vetni
A nyári hőség elmúltával újra vethető konyhakertbe vagy cserépbe a népszerű salátaalapanyag. Könnyen és gyorsan nevelhető akár balkonládában is, emellett roppant egészséges! RÉSZLETEK
Tisztelt Dr. Háziállat.Van 2 hullámos papagájom és az egyiknek nem fejlődik rendesen a szárny és farok tolla.Sűrűn tollászkodik,fakóbb a színe mint a másiknak,nem olyan zártak a tollai. Mit tehetnék?
Kisállat-kereskedésekben, állatpatikákban kapható tollképződést serkentő vitaminkészítmény, a madarak előtt mindig legyen kalcium-foszfor alapú kiegészítő. Valószínű, hogy a madár tollhibáját cirkovírus okozta, amit a hullámospapagájok esetén francia vedlésnek neveztek el. Továbbtenyésztése semmiképpen nem ajánlható.