4996. Ilyen egy kutyás strand Riminiben
Tengerparti nyaralásunkhoz is bátran magunkkal vihetjük négylábú társunkat. Riminiben ilyen szuper kutyás strand vár minket. Videó.
Tengerparti nyaralásunkhoz is bátran magunkkal vihetjük négylábú társunkat. Riminiben ilyen szuper kutyás strand vár minket. Videó.
Spanyolországba szánt kutyaszállítmányt ellenőriztek egy, a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) ZöldSzámára érkezett közérdekű bejelentés alapján a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal és a Nébih szakemberei.
Sürgős segítségkérő levelet kaptunk a Rex Alapítványtól: több mint 30 kiscica került a napokban a gondozásukba, közülük 4 babacica, kiknek csak a szerencsén múlt a túlélésük. Csekély adománnyal az ő etetésüket is támogathatjuk!
A féltékenység az embernél nagyon korán, már fél éves korban megjelenik, azonban azt nem tudjuk, hogy ez az érzelem csak az emberekre jellemző vagy az állatvilágban is elterjedt. Az ELTE Etológia Tanszék és az MTA-ELTE Összehasonlító Etológiai Kutatócsoport munkatársai ezt a kérdést vizsgálták spanyol vendégkutatók segítségével.
Melyik a kedvenc kutya-focista párosod? Messi, Ronaldo, Neymar esetleg Ramos? Keresd a hasonlóságpot köztük! Vicces!
Ha ilyenre kerülne sor, akkor speciális diétát kell alkalmazni, amit majd az állatorvos ismertet.
Kedves Pápai Erzsébet! Feltétlen javasolnám, hogy vigye állatorvoshoz. Valószínűleg egy a szemhéjon található mirigy gyulladása. Általában ambulánsan, altatás nélkül (gyógyszeresen) megoldható, amennyiben erre nem gyógyul, vagy felmerül a daganatos háttér, akkor válik/válhat szükségessé a műtét (sebészi eltávolítás).
Kedves Viktória! Ha alaposak akarunk lenni, akkor kellene a kutyusnál egy mellkas röntgen, valamint egy szív ultrahang. Emellett jó lenne kideríteni, hogy mikre allergiás (Spot Platinum Allergia teszt vérből) és máris lehetne mellékhatásmentes terápiát alkalmazni neki. Üdvözlettel Dr.Szaniszló Ferenc
Legjobb volna visszatérni a moslékra, változatosan etetni zöldet is adni. Sókiegészítésről gondoskodni, almaecetet adagolni az ivóvízbe.
Kedves Márk! Valószínűleg egy árpa-jellegű problémáról van szó, de feltétlen mutassa meg állatorvosnak. Amennyiben egy szemhéji mirigy gyulladásáról van szó, az gyulladáscsökkentővel vagy egy kisebb ambuláns beavatkozással jól orvosolható...