5006. Nyári kutyás sport: szörf kutyával
Ausztráliában így sportolnak nyáron a kutyák és gazdáik. Videón három hullámlovas.
Ausztráliában így sportolnak nyáron a kutyák és gazdáik. Videón három hullámlovas.
A nagy sikerű Hard Dog Race versenysorozat szeptemberben lehetőséget biztosít a kisgazdiknak is egy nagyszerű kutyás megmérettetésre, élményre és mókázásra. Másodszorra kerül megrendezésre a Hard Dog Race Junior, mely a 8-14 éves kutyaszerető és sportos gyermekeknek nyújt egy igazán különleges élményt.
A Balaton élővilágával és annak kutatásával ismerkedhetnek meg az érdeklődők a MTA Ökológiai Kutatóközpont Balatoni Limnológiai Intézetének pénteki nyílt napján Tihanyban - közölte a szervezet tudományos főmunkatársa az MTI-vel.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) 1979-óta választja meg az év madarát. 2019-re három hosszú csőrű „szurka-piszka” faj: a gólyatöcs, a gulipán és a nagy póling közül választhat a lakosság az egyesület honlapján 2018. július 23-ig.
Az ELTE Etológia Tanszékén működő Családi Kutya Program kutatói kimutatták, hogy a 8 hetes kiskutyák képesek egy új feladat megoldását megtanulni az emberektől, és felnőtt fajtársaiktól egyaránt.
Macskáknál a kötőhártyagzulladás ritkán alakulki önállóan, legtöbbször más betegség egyik tünete. Nagyon fontos ezért, hogy mielőbb kiderítésre kerüljön, miről is van szó. Miután már tüsszögést is észlelt, a macskanátha lehetősége sem kizárható. Nem javasolnám a házilagos gyógyítgatását, el kellene vinni még ma megmutatni állatorvosnak!
Attól függ mit eszik. Minőségi DRÁGA táp mellett nem kell csonterősítő külön. A dysplasiát a csonterősítő nem előzi meg önmagában. Üdv
Kedves Gazdi! Az ilyen hosszú idejetartó hasmenés midenképpen súlyos megítélés alá esik. Az idült hasmenés hátterében számos probléma állhat, pl. táplálkozási rendellenességek (sok tej, tészta, nyers hús), bakteriális/parazitás fertőzések, eseteg egyéb problémák. Részletes kórelőzmény és a tünetek alapos értékelése nélkül nem tudunk oki diagnózist felállítani, ezért javasoljuk, keressse fel állatorvosát! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Tisztelt Kérdező! Lehet, hogy csak egy ivarzó nőstény után vágyakozik, de lehet valamilyen száküregi betegség, ínygyulladás, rossz fog, idegen test a háttérben. Érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, ha az utóbbiak biztos kizárásához ez szükséges. Tisztelettel: dr. Keleti Zoltán - Állategészségház, Vértesszőlős
Ha nem javul célszerű megmutatni egy állatorvosnak.