501. Macska- és kisállatkiállítás a Hungexpón
Tarolt az Európa Kutyakiállítás: a látogatók száma minden várakozást felülmúlt, több tízezer embert vonzottak Európa legszebb kutyái, macskái, madarai és rágcsálói.
Tarolt az Európa Kutyakiállítás: a látogatók száma minden várakozást felülmúlt, több tízezer embert vonzottak Európa legszebb kutyái, macskái, madarai és rágcsálói.
A kutyaszőr és a macskakaparás még a legnagyobb állatbarátok életét is megkeseríti. Tippjeinkkel azonban megszabadulhatsz a kellemetlenségektől.
„Nem az a cél, hogy minden kutyát egységesen tökéletesre neveljünk, hanem hogy mi emberek tudatosan alakítsuk ki kapcsolatunkat kutyánkkal és megértsük, hogy mit miért csinál.”
Az elmúlt években a viselkedésproblémás kutyák száma meghétszereződött, a házasságok fele pedig válással végződik. Hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz? Olvass tovább és megtudod!
Egyes nézetek szerint jelentősége az oxigén bejuttatás szempontjából mindössze annyi, hogy az akvárium vizét folyamatosan mozgásban tartja...
A tejfogak mérete és száma és a majd kinövő maradandó fogak mérete és száma között nincs szoros összefüggés. Így csak akkor lehet megállapítani a maradandó fogak méretét, amikor lezajlott a teljes fogváltás. Szerintem bízzon meg a tenyésztőben és kössön vele egy szerződést vagy szóbeli megállapodást a kutyavásárláskor, főleg ha tenyésztési szándékkal veszi meg a kölyköt.
A császármetszést csak indokult esetben szoktunk elvégezni. Egy jól, szakszerűen elvégzett császármetszés után a kutya méhe rendesen regenerálódik és a következő tüzelésére újból képes lesz vehem kihordására. Általában 2-3 császármetszés végezhető el egy kutyán élete során.
A kutya nem egy fejhető állat. Így nem tűnik túl praktikusnak a gondolat. Elég nehéz lenne összeszedni egy "fagyasztható" mennyiséget. Elvileg biztos fagyasztható, csak a dolog értelmén még gondolkodunk egy kicsit. :)
Igen, segítheti, de azért túl sokat ne várjon tőle.
Nincs róla tudomásunk, hogy ilyesmit lehetne kapni. Létezik viszont "Bulldog enciklopédia" című könyv és ajánlom figyelmébe a Háziállat TV-t, ahol rengeteg kisfilm látható az angol bulldogokról.