5076. A tengeri teknősök minden fajában találtak mikroműanyagot
A tengeri teknősök minden fajában találtak mikroműanyagot a kutatók, akik két óceán és egy tenger mind a hét faját, több mint száz egyedet vizsgáltak meg - írta a Phys.org.
A tengeri teknősök minden fajában találtak mikroműanyagot a kutatók, akik két óceán és egy tenger mind a hét faját, több mint száz egyedet vizsgáltak meg - írta a Phys.org.
Magyarországon ritkán van példa arra, hogy a vidéki menhelyek komolyabb anyagi támogatásban részesülnek. Nyáron indult el a Cofidis Magyarország Kutyaszemmel programja, mely egyaránt támogatja a gazdás és a menhelyen élő kutyákat, valamint a menhelyeket. Idén a közösségi adományozással együtt több, mint 7 millió forint gyűlt össze a menhelyi kutyák megsegítésére.
Nem csak a gyerekek számára nagy öröm a hóesése, kutyáink, macskáink, sőt még akár a vadászgörény is hasonlóan örülnek a fehér hótakarónak. Videó és néhány hasznos tanács!
Drónnal készült lélegzetelállító videofelvételt tett közzé a világhálón a napokban egy videós, amelyen több száz szarvasból álló menekülő csapat látható. Mivel a vad nappal általában nem mozog, a mostani menekülésre valószínű, hogy a drón okozta emberi zavarás késztette a csapatot.
Bécs a legélhetőbb város – ezt gondolhatják az osztrák főváros körüli erdőben élő rókák is, ugyanis egyre többször jelennek meg Bécs belterületein is. Az utóbbi öt évben összesen 1.100 alkalommal tűntek fel a város egyes pontjain.
Kedves Érdeklődő! Sajnos így látatlanban nem sokat lehet mondani, nagyon valószínű, hogy csak a kora miatt, de ha nagyon aggódik kis kedvence iránt mindenképpen vigye el kisállat orvoshoz. Üdvözlettel: Rózsa Nikoletta (Nitta)
A virágföld nem megfelelő, mivel nagyon magas a szerves anyag tartalma. A kerti földet nem kell átmosni.
A kisbabát soha ne hagyják felügyelet nélkül a kutyákkal, úgy biztosan nem történhet semmi baj. Különösen, mikor a kicsi is tud közeledni majd a kutyákhoz, viszont nem tud még óvatosan bánni velük. Az allergiával kapcsolatos kérdésre egy humán allergológus szakorvostól, vagy gyermekorvostól kaphat szakszerű választ.
A leírtakból úgy tűnik, hogy a vér a vizelettel ürül. Ennek hátterében húgyúti szindróma, húgykövesség, húgyhólyag gyulladás is lehet. Azt ajánlom, mielőbb keressék fel a kezelő állatorvosukat.
A tojást látni lehet ha jól megnézi. Ha nem látszik hogy tojásos lenne és eszik rendesen akkor nagy baj nem lehet.