5176. Sárgaszakállas maki született a Nyíregyházi Állatparkban
A barnamakik családjába tartozó sárgaszakállas maki (Eulemur fulvus mayottensis) született a Nyíregyházi Állatparkban.
A barnamakik családjába tartozó sárgaszakállas maki (Eulemur fulvus mayottensis) született a Nyíregyházi Állatparkban.
Júliustól kötelező a bécsi kutyatulajdonosoknak egy minimum 4 órástanfolyamon résztvenni, hogy professzionális gazdikká váljanak - derül ki a lapunknak küldött sajtóközleményből.
Taylor Swift nagy erővel készül a Macskák című filmre, a szerep kedvéért saját macskáitól tanul, akiknek nagyon különleges nevet adott. Az énekesnőnek három skót lógófülű macskája van, akik az Olivia Benson, Meredith Grey és a Benjamin Button nevekre hallgatnak.
Nyugdíjazták Fridát, a mexikói haditengerészet keresőkutyáját, amelyik 12 embert mentett meg a 2017-es földrengés után - írta a BBC hírportálja.
A tegnap esti órákban érkezett a bejelentés a Teknősmentsvárhoz, miszerint egy Mocsári teknőst egy kutya felszedett és megsebesített.
Ha csak egy üres zacskót talált, akkor semmi bizonyíték nincs arra, hogy azt bármelyik kutya megette volna. Ebből nem lehet kiindulni. Ha esetleg mérgezés tünetei mutatkoznának, azt észre fogja venni viszonylag hamar. De akkor mindenképpen állatorvos kell majd, e nélkül egy ilyen mérgezés nem hozható helyre. Ha esetleg valamelyik valóban evett belőle, önmagában a K1 vitamin se segít, a multivitamin tabletták pedig biztosan semmit nem érnek ilyen helyzetben. Figyelje 4 kutyát, és ha valamelyiknél furcsaságot észlel, azonnal forduljon állatorvoshoz!
Rágcsálóknál viszonylag gyakori a kannibalizmus. Sok esetben semmiféle konkrét okra nem lehet visszavezetni. Ahhoz, hogy érdemleges választ adjak, részletesen ismerni kellene az anyanyúl tartási körülményeit. Remélem nem szabályellenes az, hogy megadom a mobilszámom, hogy ezt a hosszadalmasabb átbeszélést így intézhessük. 06-30-934-5480
Igen,lehet. Vagy laborvizsgálattal,vagy eliminációs diétával állapítható meg ez a diagnózis. Kérje állatorvosa segítségét.
Ezek a tünetek elég általánosak. Szerintem sürgősen forduljon állatorvoshoz, hogy megvizsgálhassa Kedvencét! Dr Fekete Richard
Ha nincs orrfolyás, akkor nem kóros a dolog. Semmit sem kell tennie.