5221. A tökéletes gumicsónak gyerekeknek
Gumicsónakban utazni a kisgyermekek számára egy új és kalandos élmény. Mert bár lehet, hogy nem szeret még úszkálni a vízben, de egy biztonságos csónakban szívesen vesz részt a vizes programokban.
Gumicsónakban utazni a kisgyermekek számára egy új és kalandos élmény. Mert bár lehet, hogy nem szeret még úszkálni a vízben, de egy biztonságos csónakban szívesen vesz részt a vizes programokban.
A minőségi száraz tápok vásárlása előnyösebb a kutya és a gazda számára is. Hogy miért? Számtalan érvet tud felsorolni az egyik legnépszerűbb internetes webáruház, aki szakértő az állateledelek terén.
Amikor a meleg nyári időszakban szóba kerül a bőrápolás témaköre, sokan hajlamosakmegfeledkezni a lábakról való gondoskodás fontosságáról. Pedig egyáltalán nem szabadelhanyagolni ezt a kérdést, hiszen ez a fontos testrészed is megérdemli tőled a figyelmet. Pláne igaz ez az állítás a lábfejekre és a talpakra. Annak érdekében, hogy ezeken afelületeken is mindig puha maradjon a bőröd, és bármikor felhúzhass egy szandált vagypapucsot, érdemes beiktatnod a testápolási ritunodba ezt a területet is.
Az oltásokat sajnos sokan bagatellizálják az országban, pedig olyan betegségek ellen védenek, melyeket akár cipőtalpon is bevihetsz - hívják fel a figyelmet a Pesti Önkéntes Civil Cicások. Az oltások beadása csekély, azok elmaradása viszont súlyos kockázattal jár. Ma Európában azoknál a nemzeteknél a leghosszabb a macskák átlagos élettartama, amelyek a legrendszeresebben oltatnak.
Mészáros Ágnes, a Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesületének alelnöke szeret segíteni az embereken, három évvel ezelőtt úgy döntött önállóságát még inkább szeretné megerősíteni, méghozzá egy vakvezető kutyával. Jelentkezett a Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskolánál, és áprilisban megkapta a gyönyörű fekete labradort, Iont.
Az idegen autó ingerhatását nem tudja a kutya valamilyen oknál fogva földolgozni. Ezt un. deszenzibilizáló tréninggel lehet megoldani. A részletes leírásra itt terjedelmi okoknál fogva nincs lehetőség. Tapasztalatom szerint hasonló esetekben 3-4 tréninglakalommal tudunk elfogadható eredményt elérni.
Nem valószínű. Napközben másképp viselkedne. Elbújna, vagy csak visszahúzódna egy sarokba, keveset mozogna, kedvetlen, étvágytalan lenne.
ÁLLATORVOShoz kellene vinnni! Üdv
Igen. De nem rendszeresen(nem minden nap) és csak keveset(kb.1/4-1/2 gerezd), mert hízlal. Bár a nimfák jelentős hányada nem szereti a csonthéjasokat, a szelíd madarak sokmindent megkívánnak, amit a gazdijuk eléjük tesz.
Kedves Ricco! Aggodalomra szerintem semmi ok, mert a kis teknősök nagyon félénkek, azonkívül tetőzi, hogy új helyen van! Mindent hagyjon így, biztosan ki fog mászni, ha nem látja senki őt!