5331. Magyar pásztorkutyák világtalálkozója Komáromban
A komáromi nemzetközi kutyakiállításon megalakult a Magyar Pásztorkutyák Világszövetsége, amely az öt magyar pásztorkutya fajta népszerűsítését tűzte ki célul.
A komáromi nemzetközi kutyakiállításon megalakult a Magyar Pásztorkutyák Világszövetsége, amely az öt magyar pásztorkutya fajta népszerűsítését tűzte ki célul.
A BBC arról számolt be, hogy elpusztult egy 344 évesnek mondott teknős Nigériában. Az Alagba (Öreg) nevű állat egy királyi palotában élt.
A franciaországi Villejust-ben rendezett 25. IRO Mentőkutya Világbajnokságon romkutatás versenyszámban a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság színeiben versenyző, Pannon Kutyás Kutató-Mentő Csapat tagja, Belényi Beatrix és kutyája, Zen lett a győztes.
A Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola legkisebb és legcukibb tanulói felpróbálták a hámot, amivel később dolgozni fognak, kiakadt a cukiságmérő. Nátán és Noé már most tudják milyen fontos feladatuk lesz, mikor felnőnek.
A cicáknak rendszeres belső és külső élősködő elleni kezelésekre van szükségük. Leggyakoribb külső parazita a bolha, a fülrühatka és a kullancs, belső pedig a féreg. Legjobb, ha ezektől inkább megóvni próbáljuk őket.
Az előző tüzeléstől kell számolni!
Ennek ezer oka lehet. Érdemes lenne megmutani őket madárszakorvosnak.
Én tennék rá újat néhány nap után!
Én biztosan csak annyi görit vállalnék be, amennyivel eleget tudnék foglalkozni, játszani, sétálni úgy, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom. Nem is annyira a ketrecméret számít, hanem hogy minél többet együtt lehessenek a gazdijukkal, szaladgáljanak, játsszanak. Viszont ezt számszerűsíteni (mekkora?, mennyit?, hányszor?) nem tudom.
Sosem próbáltam. Meg lehet próbálni és majd kíváncsi lennék az eredményekre! :)