5331. Magyar pásztorkutyák világtalálkozója Komáromban
A komáromi nemzetközi kutyakiállításon megalakult a Magyar Pásztorkutyák Világszövetsége, amely az öt magyar pásztorkutya fajta népszerűsítését tűzte ki célul.
A komáromi nemzetközi kutyakiállításon megalakult a Magyar Pásztorkutyák Világszövetsége, amely az öt magyar pásztorkutya fajta népszerűsítését tűzte ki célul.
A BBC arról számolt be, hogy elpusztult egy 344 évesnek mondott teknős Nigériában. Az Alagba (Öreg) nevű állat egy királyi palotában élt.
A franciaországi Villejust-ben rendezett 25. IRO Mentőkutya Világbajnokságon romkutatás versenyszámban a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság színeiben versenyző, Pannon Kutyás Kutató-Mentő Csapat tagja, Belényi Beatrix és kutyája, Zen lett a győztes.
A Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola legkisebb és legcukibb tanulói felpróbálták a hámot, amivel később dolgozni fognak, kiakadt a cukiságmérő. Nátán és Noé már most tudják milyen fontos feladatuk lesz, mikor felnőnek.
A cicáknak rendszeres belső és külső élősködő elleni kezelésekre van szükségük. Leggyakoribb külső parazita a bolha, a fülrühatka és a kullancs, belső pedig a féreg. Legjobb, ha ezektől inkább megóvni próbáljuk őket.
Fajonként változik, vannak fajok amik az emberöltőt is meghaladhatják és vannak amik egy évig élnek. Milyen halról van szó?
Üdvözlöm! Szerintem a lehűlés lehet az oka! 28-32 C az optimális neki. Ha megfelelő a hőmérséklet, akkor vitamin-hiány lesz a gond! Kapjon halat 80%-ban és szórja meg valami jó minőségű vitamin porral (Korvimin, Baefar).
A káposzta kerülendő puffasztó hatása miatt, kivéve az un. kínai kelt, amelyből 1-2 levél etethető. Ha nincs más zöldeleség, a hagyományos káposztafélékből sárgarépával felesben, heti két alkalommal szoktunk etetni A tyúkalkatúak esetében egyedenként kb. 1 evőkanálnyit. Prevenciós féregtelenítés és egyéb megelőző kezelések, alapvető higiéniás előírások betartásával, a túlzsúfoltság elkerülésével tarthatók együtt a galambok baromfikkal.
Ha januáriak a tojások, akkor nem "halottak", csak még nincs látható fejlődésben az embrió. A vérérháló közepén ő a "pötty". A leírtak alapján ebben a tojásban indult be legkorábban az élet. A kikelő fiókák korában valószínűleg lesz pár nap különbség. Ha részletesebben érdekli mi történik a tojás világrajöttétől a fióka keléséig, ajánlom figyelmébe Dr. Bogenfürst Ferenc: A keltetés kézikönyve című művét..