531. Hogyan gondozzuk télen a kutyánkat?
A friss hó játszani hív minket és ebünket is, azonban az önfeledt mókázás után gondoskodjunk arról, hogy a fagyos időjárás minél kevésbé viselje meg kutyánkat.
A friss hó játszani hív minket és ebünket is, azonban az önfeledt mókázás után gondoskodjunk arról, hogy a fagyos időjárás minél kevésbé viselje meg kutyánkat.
Miért ne lehetne a macskáknak is Karácsonya? – ezzel a mottóval rendezi meg a Macska TV internetes portál az első Macskarácsonyt, kizárólag a cicák részére!
Ki mondta, hogy a kutyák nem tudnak énekelni? Még kórusban is összehangoltan éneklik a karácsonyi dalokat. Hallgasd csak!
Több millióan kíváncsiak 6 shiba inu kiskutya mindennapjaira, ahogy játszanak, esznek, cseperednek. Nézd meg őket Te is!
A háziállat.hu postaládájában landoltak a világ legjobb macskafotói. Van minden: medvekergető macska, orángutános-barátkozós, és persze vizes macska is...
Bizonyos madarak tudatosan használják a megtanult szavakat, hangokat. Ez nem minden esetben jellemző, bár sokszor összekötik pl. a mogyoró szót a finom csemegével. Legtöbb esetben a hang és beszédutánzás figyelemfelhívásként szolgál. Bizonyos hangokat, beszédet szituációkhoz, emberekhez, állatokhoz stb. kötnek.
Szerintem mind a kettő nagyon fontos, de főleg a felvételihez! Biztos, hogy sok tanulással sikerülni fog a vizsga, de addig még nagyon sok idő van.
Napi röptetés mellett egy egyedül tartott nimfapapagájnak elég az Ön által említett kalitkaméret. A napi röptetés azonban elengedhetetlen!
Szerintem igaza van a dokinak. Ő látta a kutyát és biztos el tudta dönteni, mi baja lehet. A legjobb, ha bíznak benne és az utasításai szerint kezelik a kutyust! (Én sem szoktam minden sántító kutyust egyből röntgenezni!)
A fedeztetésre alkalmas időpont általában a tüzelés 10-14. napja közé esik (első vércsepptől számítva). Ha séta közben kanokkal találkozik, majd azok jelezni fogják, hogy tüzel a szuka és a nőstény is szívesen fogadja közeledésüket. Egyébként mód van a ciklus pontos diagnosztikájára, ha állatorvoshoz fordul, miután elkezdődött a tüzelés.