5401. 100 kiló szemetet találtak egy bálna tetemében
Több mint 100 kilogramm szemetet találtak a skóciai Harris szigeten egy partra sodródott nagy ámbráscet tetemében - írja a BBC.
Több mint 100 kilogramm szemetet találtak a skóciai Harris szigeten egy partra sodródott nagy ámbráscet tetemében - írja a BBC.
Lucifer, a szigetszentmiklósi Schatz Sphynx Cattery kennel macskája lett a világ legszebb cicája a stuttgarti világkiállításon. Az öthónapos saját tenyésztésű macskán kívül, aki a fődíjat hozhatta el, több cica is díjazott lett különböző kategóriákban.
Arra biztatnak mindenkit, hogy válasszon magának egy Karácsonyi Kedvencet az Állatotthon lakói közül és ajándékozza meg őt december 8-án, vasárnap!
Az állatoknak is van lelkük, szellemük – vallja Dr. Németh József állatorvos. A Patadoki néven is ismert homeopata orvos a megelőzésben hisz, ennek ellenére sok olyan állat életét mentette meg, amelyekről a hagyományos orvoslás hívei már lemondtak.
Rekordot jelentő csaknem 1300 kilométert tett meg öt hónap alatt egy tigris Indiában: a szakértők szerint a két és fél éves hím valószínűleg zsákmány, territórium vagy társ után kutatva járja az országot.
Sok lenne egy anyának két alom. A mesterséges táplálást javaslom. Nyúl nevelése és a mesterséges táplálása
Szia! A nyulaknál nem jó ha egy ketrecben vannak az állatok. Ez a közérzetüknek sem tesz jót. A nyulaknál az anya a főnök ő az alfa egyed. Valószínű egy ketrecben folyamatosan építik a rangsort sikertelenül. Ha pároztatni szeretnéd őket akkor csak magára a párzásra tedd össze őket, de egyébként legyenek külön. Leterheli ez az anyát nagyon. A két ketrec lehet egymás mellett, de az hogy egy helyen vannak okozhatja az anya "leromlását". A nyúl viselkedése: játék, agresszió, viselkedési zavarok Hogyan kommunikálnak a nyulak?
Mindenképpen a műtétet javasolnám. Könnyen sérülhet, vagy a kutyus fogja rágni...
Kedves Dániel! Nem tartom valószínűneg a szürke hályogot, de ezt az orvosnak testközelből kéne látnia. Azonban a huzat vagy akár egy szúrás is okozhat ilyet. Néha a széna vagy a szalma is megszúrhatja a szemgödröt és begyulladhat. Mindenképpen meg kéne nézetni állatorovssal, de addig is nyugodtan kamillateás vattával mosogassad a szemét. Az fertőtlenít és gyulladást is csökkent. A huzatra is figyeljetek a melegben nehezen érzékeljük a huzatot viszont a nyuszik nagyon érzékenyek rá. Könnyen okozhat gyulladást az is.
Kedves Kérdező! Tudni kellene mekkora a kutyus és mennyit evett meg a golyókból. Elméletileg nem mérgezőek,de ha a kutyán bármilyen székletürítési problémát lát,forduljon állatorvoshoz. Dr.Puskás Gábor