5411. Egy nyolcadik emeleti lakás erkélyén lógott órákat egy pitbull
Harminc méter magasan, egy nyolcadik emeleti lakás erkélyéről mászott ki egy pitbull Pesterzsébeten a Baross utcában még hétfőn reggel.
Harminc méter magasan, egy nyolcadik emeleti lakás erkélyéről mászott ki egy pitbull Pesterzsébeten a Baross utcában még hétfőn reggel.
A legcukibb lajhárbébi december 2-án született, a Fővárosi Állat- és Növénykert Pálmaházában láthatja a nagyközönség.
Ma délelőtt 46 civil állatvédő szervezet jelentette be, hogy közös erővel létrehozták a Magyar Állatvédők Szövetségét (MÁS). Céljuk az állatok és az őket segítő magyar civil állatvédelem helyzetének javítása. De vajon miért van erre szükség? Erről kérdeztük néhány szervezet képviselőjét.
Nem lehet eléggé hangsúlyozni az állatorvos meglátogatásának fontosságát, az állatgyógyászat világnapján a Kisállatorvos.hu szakértője ad tanácsot.
Nem is olyan régen egy limuzinos utazás emberek ezreinek volt vágyálma, hiszen a hírességek ilyen járművel utaztak. Ma már nem kell ismertnek lenni ahhoz, hogy limuzinnal utazhass, de még milliókat sem kell érte fizetned. Találd ki az alkalmat, és bérelj bármikor a PLS Partylimuzintól!
Amennyiben nincs közük rendszeres torzsalkodás, úgy nyugodtan együtt tarthat két hímet. Ha két tojót próbálna egy kalitkában tartani, úgy sokkal nagyobb esélye lenne a veszekedéseknek.
Az odú látványa serkenti a költésre való hajlamot, de ha nagyon "tavaszt érez" a tojó, akár a kalitka sarkában is tojást rakhat.
Elég rosszul hangzik. Sajnos nem sokat tehet. Természetesen állatorvosnak meg kell mutatni, de nem valószínű hogy tud segíteni.
Első ellésnél előfordulhat, hogy az anyai ösztönök nem teljesen alakulnak ki, ha van az anyának teje, a kicsik nem maradhatnak táplálék nélkül, vagy meg kell próbálni összezárni a kicsikkel, és figyelni szoptat-e, ha nem fejni kell, vagy tejpótló tápszerrel szemcseppentővel etetni a kicsiket.
Valószínűbb,hogy egy tályogról van szó. Ha rovarcsípés,az másnapra akár el is múlik teljesen. Ellenkező esetben vigye állatorvosához,aki ki fogja tisztítani a tályogot,és szépen gyógyulni fog.