5441. Állatos filmek 2020-ban
Akik szeretik a filmeket, és az állatokat, azok számára jó hír, hogy 2020-ban több állatos alkotás is a mozikba kerül. Ti megnézitek valamelyiket?
Akik szeretik a filmeket, és az állatokat, azok számára jó hír, hogy 2020-ban több állatos alkotás is a mozikba kerül. Ti megnézitek valamelyiket?
A dog dancing táncművészi elemekkel átszőtt professzionális kutyatrükkök egyvelege, lényege, hogy a kutya és felvezetője látványos elemekkel átszőtt gyakorlatokat mutat be zenére.
Megnyitotta kapuit pénteken a németországi Krefeld állatkertje, két nappal a több mint harminc állat pusztulását okozó majomházi tűzvész után.
6576 szavazat közül az erdei fülesbagoly kapta a legtöbbet, így ez a faj lett az idei év madara 2020-ban.
Az MME közleménye szerint az év hüllője a keresztes vipera lett. A hiedelmekkel ellentétben a keresztes vipera ritkán támad emberre.
Üdvözlöm! Feltétlen vigye a macskákat állatorvoshoz!! Antibiotikumos kezelésre van szükségük és megfelelő szemcseppre, hogy a másodlagos baktériumos fertőzést megelőzzék vagy gyógykezeljék. A macskanátha az esetek túlnyomó többségében gyógyítható. Oltani így valóban nem szabad, de feltétlen szükség van féregtelenítésre és immunrendszer erősítésre. A jó táplálás és a vitaminok, meg melegen tartás is szükséges. Olvass tovább! Macskanátha: Tények és tévhitek az egyik legveszélyesebb macskabetegségről
A hím feje és melle elsősorban sárga, míg a tojón alig találni sárga színt.A tojó homloka, feje teteje, pofa- és toroktájéka szürkéssárga, a fültájékon levõ folt kevésbé élénk, bóbitájában több a szürke.
Amennyiben elmúlt 5-6 hónapos, a szürke tojó, a lutínó valószínűleg hím. Biztosabbat a második vedlésükön túllévő madarak szárnyának fonákoldali tollazata alapján lehet mondani. Ha megvan az "ausztrálsáv" (minden egyes tollon egy sárga petty, ami egy, vagy több szabályos sort alkot) akkor tojó, ha hiányzik hím. Üdvözlettel:Rácz Sándorhttp://www.madarkert.hu/
Mivel nem vizsgáltam a kutyát, nem tudom, mi lehetett a kattogás. Ha fájdalomcsillapítóra javult az állapota, nem valószínű a szalag sérülése. Ha mégis erről lenne szó, idővel károsodik a térd ízület az állandó instabilitás miatt. Ha ugyanarra a lábára sántít, amire egy hónappal ezelőtt is, akkor javaslom az ortopédiai kivizsgálást.
A kismacskák ilyen módon térténő mesterséges felnevelése bizonytalan kimenetelű vállalkozás, ami sok esetben sajnos nem jár sikerrel. Bizonyára kialakult valami nem kívánatos betegség vagy állapot (pl. félrenyelte a tápszert), és ez okozza a bajokat. Állatorvoshoz kell elvinni, ott talán kiderül, lehet-e segíteni rajta, vagy sem?