5476. Videó az egyik kullancsok által terjesztett betegségről
Mi is írtunk már korábban a babéziáról, ami a kullancsok által terjesztett betegség. Ebben a videóban nagyon érthetően magyarázzák el mi is ez és hogyan betegítheti meg a kedvencünket.
Mi is írtunk már korábban a babéziáról, ami a kullancsok által terjesztett betegség. Ebben a videóban nagyon érthetően magyarázzák el mi is ez és hogyan betegítheti meg a kedvencünket.
Szamarak és juhok százai akadályozták a forgalmat a romániai A2-es autópályán, mivel egy pásztor az autópálya Duna-hídján terelte át nyáját.
Csütörtöktől vasárnapig, a jelmezben vagy játék mackóval érkező 14 éven aluli gyerekek 200 forintért mehetnek be a Fővárosi Állat- és Növénykertbe.
Egyedülálló tenyésztési sikerről adott hírt szerdán a debreceni állatkert: ebihalként fejlődik a vietnámi mohabékák szaporulata.
Te tudod milyen állatoknak van szüksége védőoltásokra? Mi összegyűjtöttük melyik állatfajnak mikor és mit kell beadatni.
Valószínű hogy eséllyel szaporodnának, vegyen csak nőstényeket. Leopárdgekkó, az ideális terráriumi állat A leopárdgekkó terráriuma A leopárdgekkó etetése
Ez egy felületes bőrgyulladásnak látszik. A cica áll és száj környékén speciális mirigyek és faggyúmirigyek is vannak. Lehet ezek fokozott faggyútermelése, de bacteriális fertőzés (acne) is. Állatpatikában vegyen neki Clorexiderm spot gélt és azzal tisztogassa át naponta az érintett területet. Ha egy héten belül nincs javulás, meg kell mutatni állatorvosnak. Hasonló eset: Macska száján daganat
Próbálja pár centis langyos vízben fürdetni, az gyakran segít az ilyen gondokon Hogyan gondoskodjunk egy szakállas agámáról? Hogyan etessük és itassuk a szakállas agámát (Pogona minor)?
A leírásból számomra nem derül ki hogy csak akkor passzív-e a kutya amikor a párja otthon van vagy általában?Ha főleg a párjától fél akkor meg kell próbálni összebarátkoztatni őket.Adjon enni ő a kutyának,vigye el sétálni,adjon neki jutalomfalatot ha megérdemli. Persze a változás nem azonnal fog bekövetkezni de két dolog segíthet:a következetesség és a kitartás. Hogyan bánjunk a félős kutyával? Félős kutya, rettegő macska - pánikbeteg állatok
Ez egy elég speciális és nem is gyakori probléma. Én még soha nem találkoztam hasonló esettel, így nem is tudok ehhez érdemben hozzászólni. Azt javaslom, hogy olyan állatorvost keressen meg a kutyával, aki már találkozott hasonlóval és vannak erről saját tapasztalatai is.