5476. Videó az egyik kullancsok által terjesztett betegségről
Mi is írtunk már korábban a babéziáról, ami a kullancsok által terjesztett betegség. Ebben a videóban nagyon érthetően magyarázzák el mi is ez és hogyan betegítheti meg a kedvencünket.
Mi is írtunk már korábban a babéziáról, ami a kullancsok által terjesztett betegség. Ebben a videóban nagyon érthetően magyarázzák el mi is ez és hogyan betegítheti meg a kedvencünket.
Szamarak és juhok százai akadályozták a forgalmat a romániai A2-es autópályán, mivel egy pásztor az autópálya Duna-hídján terelte át nyáját.
Csütörtöktől vasárnapig, a jelmezben vagy játék mackóval érkező 14 éven aluli gyerekek 200 forintért mehetnek be a Fővárosi Állat- és Növénykertbe.
Egyedülálló tenyésztési sikerről adott hírt szerdán a debreceni állatkert: ebihalként fejlődik a vietnámi mohabékák szaporulata.
Te tudod milyen állatoknak van szüksége védőoltásokra? Mi összegyűjtöttük melyik állatfajnak mikor és mit kell beadatni.
Kedves Ágnes! A kutya alapos vizsgálata nélkül ezt nem lehet megmondani. Többféle ok is szóba jöhet, és néha a diagnózist nem is könnyü felállítani.
Ha az új táppal kezdődött a vakaródzás, akkor lehetséges. Válasszanak neki másik tápot.
Ne aggódjon, nem lehet baja a kutyájának. A kutya féreghajtása: mikor, hogyan, mivel
Ha nem javul a kutya állapota, javasolnám, hogy vigyék el olyan állatorvoshoz aki jártas ortopédiában. Üdv, Dr. Fux Attila
Üdvözlöm! Képet sajnos nem látok, de ha nem nagy csak enyhe duzzanat látszik akkor aggodalomra semmi gond! Valószínűleg egy hím agámájuk van akinél épp párzási időszak van és látatlanban mondom, hogy a torka is befeketedett. Ezek a preanális pólusok a hímek él nagyobbak, jól szemmel láthatóak. A biztonság kedvéért megmutathatja egy specialista orvosnak, vagy képet küldjön ide: kigyok@gmail.com Szakállas agáma - bemutatjuk a rettenetes hüllőt izgalmi állapotban Agáma a terráriumban - a szakállas agáma tartása és gondozása