5481. Ivartalanítási akció februárban és márciusban Dél-Pesten
2020 februárban, és márciusban 20 százalékos ivartalanítási kedvezmény cicák, kutyák számára egyaránt a Délpesti Állatgyógyászati Központban.
2020 februárban, és márciusban 20 százalékos ivartalanítási kedvezmény cicák, kutyák számára egyaránt a Délpesti Állatgyógyászati Központban.
Megtartották a hagyományos medveárnyék-észlelést a Fővárosi Állat- és Növénykertben. Balu, a tizenkét esztendős barnamedve végül meglátta az árnyékát, ez a népi időjóslás szerint azt jelenti, hogy a tél még sokáig fog tartani.
Nemrégiben az egyik cukrászdából kitiltottak egy látássérült embert, aki vakvezető kutyájával akart bemenni az üzletbe. De joguk van-e ehhez? Nincs! A Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola arra hívja fel a figyelmet, hogy az utóbbi egy évben több hasonló eset is történt.
A ti cicátoknak mi a neve? Mi összegyűjtöttünk néhány macskanevet, amit kandúr macskáknak szoktak adni a gazdik. Nektek melyik tetszik legjobban?
A csivava az egyik legkisebb kutyafajta a világon, nagy népszerűségnek örvend apró termete miatt. De vajon meddig él?
Üdvözlöm! A halak párosítása jó. ezek együtt tarthatóak. A belső szűrő is megfelelő, a szakboltokban kapható szűrőket kell megnézni és azt venni, amit ehhez a vízmennyiséghez ajánlanak. Nem feltétlenül jobb, ha nagy az áramlás, az erősebb szűrő miatt!
A papagáj csak azt teszi, amit a természetes ösztönei diktálnak. Tavasz van, ilyenkor intenzívebben udvarolnak és, ha nem tojót kapott lakótársnak, hát a hímmel próbálkozik. Ha valakinek nincs elég ideje a papagájával foglalkozni, mindenképp azt ajánljuk, hogy ellenkező nemű párt kapjon. Ha a tulajdonos semmiképp nem akar fiókákat, akkor meg kellene fontolni a madaraktól való megválást.
Kedves Gazdi! A cica láthatólag jó kezekben van, bízzon állatorvosában. Valóban altatni kell a CT-hez, a kockázatot az aneszteziológussal kell megbeszélni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Ha a Betadine-os kezelésre nem javul feltétlen mutassa meg kollégának. Többféle bőrbetegség lehet.
Sajnos boncolás nélkül én sem tudok mit mondani. Bármi rendelleneség (akár veleszületett is) lehetett nála. A nyújtódzkodós testtartást erős hasi fájdalom ( pl. hasnálmirigy gyulladás) esetén veszik fel a kutyák. De sajnos akár lehetett valami daganata is szegénynek. Nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid élet jutott neki.