5566. Te milyen nevet adnál a budapesti állatkert cuki tapírjának?
Interneten lehet szavazni a Fővárosi Állat- és Növénykertben született kistapír nevére. Te hogy neveznéd el?
Interneten lehet szavazni a Fővárosi Állat- és Növénykertben született kistapír nevére. Te hogy neveznéd el?
Szörnyű esetről számol be a Macskamentés - Ultimátum Alapítvány: 2 éves örökbeadott macskájukat, a gazdik egyik ismerőse véletlen a mosógépben kimosta. A cica nem élte túl.
Birtokba vette a külső kifutót a törpevíziló-kölyök a Szegedi Vadasparkban, a két és fél hónapos nőstény édesanyjával fedezi föl a külvilágot.
A fürdőszoba a legtöbb esetben otthonunk legkisebb alapterületű helyisége, amelynek berendezésekor a dizájn mellett különös hangsúlyt kell fektetni a helytakarékos megoldásokra. Az alábbiakban a legjobban szem előtt lévő bútorral, a számos fürdőszobában megtalálható tükrös szekrénnyel foglalkozunk.
Az egészséges és sportos étrend részeként gyakran találkozunk a granolával, de valójában honnan is származik ez az étel és miért olyan népszerű? Ennek próbálunk utánajárni cikkünkben!
Kedves Gazdi! Elképzelhető, hogy viszket neki az orra, vagy a környéke. Pl. gombás gyulladástól. Meg kellene mutatni az állatorvosának. Üdvözlettel Szaniszló Ferenc
Meg kellene vizsgáltatni a cicát, hogy nincsenek -e atkák a fülében, nem bolhás-e? Ha a vizsgálat ezt nem igazolja, akkor allergiás bőrgyulladásra gondolnék. Azt is állatorvosával tudja kezeltetni.
Több kutya együttes tartása, összeszoktatás >>> http://www.4tappancs.hu/download/publ02.pdf
Kedves Gazdi! Ha MDR1 +/-, akkor macrocyclusos lacton veszélyes lehet, de a milbemycin (Milbemax) nem valószínű hogy bajt okozna. Ezt lehet használni dirofilaria prevencióra stb. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Nem tudok róla, hogy a füge káros lenne. Saját kutyáim is ették. Nagy mennyiségű, túlérett gyümölcstől lehet hasmenés, mástól nem kell tartani.