5566. Te milyen nevet adnál a budapesti állatkert cuki tapírjának?
Interneten lehet szavazni a Fővárosi Állat- és Növénykertben született kistapír nevére. Te hogy neveznéd el?
Interneten lehet szavazni a Fővárosi Állat- és Növénykertben született kistapír nevére. Te hogy neveznéd el?
Szörnyű esetről számol be a Macskamentés - Ultimátum Alapítvány: 2 éves örökbeadott macskájukat, a gazdik egyik ismerőse véletlen a mosógépben kimosta. A cica nem élte túl.
Birtokba vette a külső kifutót a törpevíziló-kölyök a Szegedi Vadasparkban, a két és fél hónapos nőstény édesanyjával fedezi föl a külvilágot.
A fürdőszoba a legtöbb esetben otthonunk legkisebb alapterületű helyisége, amelynek berendezésekor a dizájn mellett különös hangsúlyt kell fektetni a helytakarékos megoldásokra. Az alábbiakban a legjobban szem előtt lévő bútorral, a számos fürdőszobában megtalálható tükrös szekrénnyel foglalkozunk.
Az egészséges és sportos étrend részeként gyakran találkozunk a granolával, de valójában honnan is származik ez az étel és miért olyan népszerű? Ennek próbálunk utánajárni cikkünkben!
A hullámospapagáj hímek általában jól megférnek egymással, de az egyedeken viselkedése eltérő lehet az általános jellemzőktől.
A gyulladt fül vizsgálata (fülkenet vizsgálata), és az eredmény függvényében célzott antibiotikumos vagy gombaellenes szerrel történő kezelés javasolt, valamint a háttérok felderítése, így javaslom, keresse fel állatorvosát, hogy segíthessen.
A leírt tünetek a nehezített légzés típusos jelei. Ennek oka azonban sokféle lehet, leggyakrabban az, hogy a mellkasban valami oda nem való folyadék van. Ennél többet azonban alapos vizsgálat nélkül nem lehet mondani. Ha segíteni akar a cicán, ne halogassa az állatorvos felkeresését, akármennyire is nehéz az anyagi helyzete, mert lehet, hogy pár nap múlva már késő lesz, és nem tudnak rajta segíteni.
A kisebesedés és a nyálkás jelleg a bakteriális felülfertőzés jele, a kiváltó okra nem utal. Az étel- vagy egyéb allergia mellett számos egyéb oka lehet. Fertőtlenítse Betadine-oldattal naponta 2 alkalommal! Ha nem lát javulást 2-3 napon belül, keresse fel állatorvosát!
Addig, amíg a másik nőstény csak "anyáskodik" a kölykök felett, nincs baj. Ha azonban elhurcolja őket az anyjuk által választott helyről, az már problémát okozhat. Ezért jó lenne elkülöníteni az alomtól. Remélhetően hamarosan a saját utódaival lesz elfoglalva. A nőstényeket a kölykök elválasztásakor javaslom ivartalaníttatni.