5621. Kutya támadt egy nőre és két gyerekre Csepelen
A rendőrség közlése szerint egy pitbull támadta meg a nőt és két gyermekét. A kutya a rnedőrökre is rátámadt, így rálőttek. A kutya elszaladt, azóta is keresik.
A rendőrség közlése szerint egy pitbull támadta meg a nőt és két gyermekét. A kutya a rnedőrökre is rátámadt, így rálőttek. A kutya elszaladt, azóta is keresik.
Mosómedve ötös ikrek születtek a debreceni állatkertben, a március 31-én napvilágot látott bocsokat csütörtökön mutatta be az állatkert igazgatója.
Elhunyt Szaturn, a legkevesebb 84 éves mississippi alligátor, amely 1943-ban Berlinben megszökött a fogságból egy szövetséges bombázás után, majd Moszkvában töltötte el matuzsálemi hosszúságú életének nagy részét - közölte a hétvégén az orosz főváros állatkertje.
Bár a cannes-i filmfesztivál a koronavírus-járvány miatt bizonytalan lett, egy kutyasztár mégis jól járt: A némafilmesben szereplő Uggie megkapta a jubileumi díjat. Sajnos Uggie időközben elhunyt, így a díjat gazdája vette át.
A 63-as járat sofőrje kiállt a forgalomból, hogy megmentse az elütött róka életét. Az Állatmentő Sereg vette gondozásába, az orvosok még küzdenek életéért.
Kedves Anna! A szürkehályog kezelésére helyileg a Cineraria maritima szemcseppet ajánlom D10-es potenciában. Naponta 3x 1-1 cseppet kell mindkét szembe cseppenteni. Négy hét folyamatos alkalmazás után négy hét szünetet kell tartani. A szürkehályogot homeopátiával nem csak szemcsepp, hanem szájon át adandó formában is lehet kezelni. Általánosan használható két homeopátiás szer: Calcium fluoratum C30 és Silicea C12. Az előbbit heti 2x kell adni, az utóbbit pedig napi 2x min. 3 hónapon keresztül, - természetesen a homeopátiás szerek beadására vonatkozó szabályok betartásával! Ha a három hónap leteltével nem tapasztal javulást, akkor a további terápia összeállítása már mindenképpen egyedi kezelést igényel! Amennyiben további kérdései lennének a terápiával kapcsolatban, kérem, hívjon! 06 (20) 928-4425 Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Andrea Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Minden valószínűség szerint álvemhes a kutya. A csirke az ő kölyke, akit félt. Javaslom az ivartalanítását, hogy a későbbiekben ez ne fordulhasson elő. Az álvemhesség gyógyszerrel megszüntethető pár nap alatt, de újra és újra előfordulhat.
A javaslatom az, hogy találgatás helyett vigye el az állatorvoshoz és vizsgáltassa meg ezt az izületet, esetleg röntgen felvételt is lehetne csinálni róla. Utána lehet majd eldönteni, hogy mire is van szüksége. Nem hiszek abban, hogy ezen a problémán vitamin vagy izület erősítő segítene. És őszintén szólva azt sem tudom, mire gondol "izület erősítő"-ként? Én ugyanis nem ismerek ilyen gyógyszert. (Porerősítők vannak, de az más.)
A kép alapján én sem. Mivel a viaszbőr kékes árnyalatú, így sokkal jobb felbontású kép kellene az ivarfelismeréshez. Ha színárnyalat zöld-türkizkék, az orrnyílások szegélye fehér, akkor tojó, ha a viaszbőr kék-lilás színű, fiatal madarak, tarka és inó madarak esetén rózsaszín, akkor madár hím. Öreg madaraknál a viaszbőr színe, felületének állapota eltérhet az kori jellemzőktől. Olvass tovább! Ez a 10 leggyakoribb hillámos papagáj betegség
Ha nem pigmentált, akkor halvány rózsaszín a normál szájnyálkahártya szín.