5621. Kutya támadt egy nőre és két gyerekre Csepelen
A rendőrség közlése szerint egy pitbull támadta meg a nőt és két gyermekét. A kutya a rnedőrökre is rátámadt, így rálőttek. A kutya elszaladt, azóta is keresik.
A rendőrség közlése szerint egy pitbull támadta meg a nőt és két gyermekét. A kutya a rnedőrökre is rátámadt, így rálőttek. A kutya elszaladt, azóta is keresik.
Mosómedve ötös ikrek születtek a debreceni állatkertben, a március 31-én napvilágot látott bocsokat csütörtökön mutatta be az állatkert igazgatója.
Elhunyt Szaturn, a legkevesebb 84 éves mississippi alligátor, amely 1943-ban Berlinben megszökött a fogságból egy szövetséges bombázás után, majd Moszkvában töltötte el matuzsálemi hosszúságú életének nagy részét - közölte a hétvégén az orosz főváros állatkertje.
Bár a cannes-i filmfesztivál a koronavírus-járvány miatt bizonytalan lett, egy kutyasztár mégis jól járt: A némafilmesben szereplő Uggie megkapta a jubileumi díjat. Sajnos Uggie időközben elhunyt, így a díjat gazdája vette át.
A 63-as járat sofőrje kiállt a forgalomból, hogy megmentse az elütött róka életét. Az Állatmentő Sereg vette gondozásába, az orvosok még küzdenek életéért.
Sok lenne egy anyának két alom. A mesterséges táplálást javaslom. Nyúl nevelése és a mesterséges táplálása
Szia! A nyulaknál nem jó ha egy ketrecben vannak az állatok. Ez a közérzetüknek sem tesz jót. A nyulaknál az anya a főnök ő az alfa egyed. Valószínű egy ketrecben folyamatosan építik a rangsort sikertelenül. Ha pároztatni szeretnéd őket akkor csak magára a párzásra tedd össze őket, de egyébként legyenek külön. Leterheli ez az anyát nagyon. A két ketrec lehet egymás mellett, de az hogy egy helyen vannak okozhatja az anya "leromlását". A nyúl viselkedése: játék, agresszió, viselkedési zavarok Hogyan kommunikálnak a nyulak?
Mindenképpen a műtétet javasolnám. Könnyen sérülhet, vagy a kutyus fogja rágni...
Kedves Dániel! Nem tartom valószínűneg a szürke hályogot, de ezt az orvosnak testközelből kéne látnia. Azonban a huzat vagy akár egy szúrás is okozhat ilyet. Néha a széna vagy a szalma is megszúrhatja a szemgödröt és begyulladhat. Mindenképpen meg kéne nézetni állatorovssal, de addig is nyugodtan kamillateás vattával mosogassad a szemét. Az fertőtlenít és gyulladást is csökkent. A huzatra is figyeljetek a melegben nehezen érzékeljük a huzatot viszont a nyuszik nagyon érzékenyek rá. Könnyen okozhat gyulladást az is.
Kedves Kérdező! Tudni kellene mekkora a kutyus és mennyit evett meg a golyókból. Elméletileg nem mérgezőek,de ha a kutyán bármilyen székletürítési problémát lát,forduljon állatorvoshoz. Dr.Puskás Gábor