5636. Cuki lámacsikók születtek a debreceni állatkertben
Két lámacsikó született a debreceni állatkertben, ezzel tíz egyedre nőtt a park lámacsapata - közölte az intézmény igazgatója.
Két lámacsikó született a debreceni állatkertben, ezzel tíz egyedre nőtt a park lámacsapata - közölte az intézmény igazgatója.
Engedély nélkül szállított mór teknősöket találtak a zalai pénzügyőrök egy román furgonban az M70-es autópályán.
Az év eleje óta több mint félezer mentett állat, egyebek mellett héjafiókák, vadmacska és hód kapott második esélyt a Fővárosi Állat- és Növénykert vadállatmentő programjában.
Gyakorlott (legalább 1-3 év tapasztalat), referenciával rendelkező szerkesztőt, újságírót keres a Háziállat.hu szakportál.
Te is ámulattal figyeled az interneten a süteménykészítős videókat, ahol a cukrászmesterek olyan bámulatos dolgokat alkotnak, ami már valódi művészetnek számít? Bizony, ez már a cukrászatnak egy nagyon magas szintje, ahová csak sok-sok év és még több gyakorlás után lehet eljutni. Ha rajtad viszont még egy piskóta megsütése is kifog, de szeretnéd egyszerűbb, ám finom süteményekkel megörvendeztetni magadat és a környezeted, akkor tarts velünk, mert most az alapoktól kezdünk!
Kedves állatbarát, ajánljuk stíves figyelmedbe a következő cikket.
Azzal kezdem, hogy alkoholos oldatot nem használnék fülbe. Arról ír, hogy mindenféle labor vizsgálatot csináltak. De nem találok arra való utalást, hogy fültampon vizsgálatot (tenyésztés, rezisztencia vizsgálat, parazitológia) végeztek volna. Mert mindenekelőtt erre lenne szükség. Az a gyanúm, hogy ennek eredménye nem lenne negatív... E vizsgálat eredményétől függően célzott kezelést kell végezni. Amennyiben a fenti vizsgálat se vezetne eredményre, akkor jöhet szóba pl. az allergia vizsgálat vérből (a szokásos vérvizsgálatok erre nem terjednek ki). A lényeg, hogy tovább kell keresni a betegség kiváltó okát, mert csak oki kezelés vezethet eredményre. A megalapozatlan "tanácsok" alapján végzett kezelések gyakran többet ártanak, mint használnak.
Pl. Fagyás. De meg kellene mutatni szakembernek személyesen.
Tisztelt Kérdező! Igen, idős korban a spermiumok érése és termelődése leállhat, de a nemzőképtelenség hátterében gyakran szervi ok áll. Ha ilyen probléma jelentkezik, egy alapos kivizsgálás indokolt.
Ha valóban ilyen rossz az állapota, miért nem hívják ki azt a kollégát, aki elkezdte a kezelést?! Nem túl szerencsés óránként másik állatorvost hívni, egy súlyosan sérült állathoz, illetve kérdezzék meg a kollégát, a legközelebbi állatkórház lehetőségéről és szükségességéről.