5666. Sólyomcsalád él egy bécsi bérház tetején
Sólyomcsalád költözött a bécsi önkormányzati bérház, a Karl-Marx-Hof tetejére.
Sólyomcsalád költözött a bécsi önkormányzati bérház, a Karl-Marx-Hof tetejére.
Míg a paraziták jelenléte riasztó, az orsóféreg- és galandféreg-fertőzés, a leptospirózis, és a veszettség is megelőzhető, ha tájékozottak vagyunk.
Bár a dinoszauruszokat általában hatalmas állatoknak tartják, egy kutatás újabb bizonyítékkal szolgál arról, hogy egészen apró lényekként kezdhették.
A Patagóniában talált ragadozóhal több mint 6 méter hosszú lehetett. Nem mindennapi példány lehetett!
A Fővárosi Állat-és Növénykert új lakóval bővült: egy fiatal vörös macskamedve érkezett, aki Bendegúz névre hallgat.
Az énekes papagájok igen agresszív madarak, csak a saját fajtájából és ellenkező nemű párt javasolnék mellé. A nyár vége felé lesznek nálunk fiókák, a http://www.bonapartemadar.hu webcímen megtalálja elérhetőségünket.
Lehet szabadon, de egy homokos területet mindenképpen kell biztosítani neki, ahol elvégezheti a dolgát és természeteshez közeli környezetben érezheti magát. Szerintem érdemes egy nagy terráriumot berendezni a tekinek és abból időnként szabadon engedni. Ilyenkor viszont mindig figyelni kell, nehogy baleset (rálépés, leesés, kutyaharapás) érje!
Enyhén langyos vízben, bárminemű tisztító szer nélkül egy egyszerű kefével megoldható a probléma.
Ez macskáknál így természetes. Normálisan nem látszódik szinte semmi. De ettől még tökéletesen párzóképes a cica, éppen ezért 10 hónaposan már itt az ideje az ivartalanításnak, mielőtt összeszed valami fertőző betegséget (ha kijárós)!
Valószínű, hogy valamilyen fertőzés, betegség vagy fertőzött takarmány okozza a problémát. A híg széklet több mindenből adódhat, a szín, állag, szag minden betegségnél más és más jellegű. Kérem, írja le részletesen, hogy milyen a madár ürüléke, úgy többet tudnék segíteni. Ha a madár állapota romlik, forduljon állatorvoshoz. (Dr. Beregi Attila, tel.: 06-20-954-9743. Hivatkozzon rám nyugodtan!)