5696. Jolán, Rizibizi, Pötyi: ez a 10 legkülönlegesebb lány kutyanév 2020-ban
Újdonsült kutyagazdi vagy, és azon gondolkozol, mi legyen a neve a kis kedvencednek? Segítünk, hogy megtaláld a kutyád személyiségéhez leginkább illő nevet!
Újdonsült kutyagazdi vagy, és azon gondolkozol, mi legyen a neve a kis kedvencednek? Segítünk, hogy megtaláld a kutyád személyiségéhez leginkább illő nevet!
Bemutatókkal és relikviák kiállításával ünnepli fennállásának 60. évfordulóját a Pécsi Állatkert. Mutatjuk, mikor érdemes ellátogatnod hozzájuk!
Igenis jó választás a használt laptop garanciával, hiszen a mai igencsak felgyorsult világunkban ember legyen a talpán, aki lépést tud tartani a technológia folyamatos fejlődésével, annak újabb és újabb csodáival. Ha nem a fanatikusok közé tartozik, akkor nincs szükség az újabb és újabb kütyük vásárlására. Ilyenkor elég csupán egy használt laptop garanciával, amire hosszútávon számíthat. Most adunk néhány tippet, hogy könnyebben menjen a választás.
Az idős oroszlánpár 21 éve élt együtt, és elválaszthatatlanok voltak, így, együtt altatták el őket, hogy ne kelljen egymás nélkül élniük.
Egy nő visszanézte az otthoni kamera felvételeit, hogy megtudja, mit csinál a macskája, amikor egyedül hagyja. Nagyon elszomorította, amit látott.
Kedves Állatbarát! Ha a nyulak mixomatózissal fertőzöttek, akkor ez bejelentési kötelezettség alá tartozik, ezért állatorvoshoz kell fordulnia. A kór nem kezelhető. Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak. Üdvözlettel: dr. Varga József
Az első, ha ezidáig nem volt oltva, a fertőző macskabetegségek elleni kombinált oltás, majd a veszettség, ezenkívűl javasolhatom még a macskaleukózis és fertőző hashártyagyulladás elleni vakcinázást is. Táplálás ügyben pedig a vegyes étrendet javasolhatom (táp és otthoni felváltva, vegyesen).
Bőrgyógyászathoz értő állatorvost, állatorvosi rendelőt kell felkeresnie, ahol diagnosztizálni, gyógyítani tudják kedvence bőrbetegségét. Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kuzyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Tudni kellene milyen szerrel lettek kezelve, mert pl a neocidol nem alkalmas macska kezelésre. Érzékenyen reagáltak a szerre, idővel a tünetek csökkenek, B vitaminnal enyhíthető az állapotuk
Tisztelt Kérdező! A kép eléggé életlen, nehezen kivehető bármi is.Vagy kérnék további képeket/adatokat, vagy lakókörnyezetében keressen fel egy állatorvost.