5696. Jolán, Rizibizi, Pötyi: ez a 10 legkülönlegesebb lány kutyanév 2020-ban
Újdonsült kutyagazdi vagy, és azon gondolkozol, mi legyen a neve a kis kedvencednek? Segítünk, hogy megtaláld a kutyád személyiségéhez leginkább illő nevet!
Újdonsült kutyagazdi vagy, és azon gondolkozol, mi legyen a neve a kis kedvencednek? Segítünk, hogy megtaláld a kutyád személyiségéhez leginkább illő nevet!
Bemutatókkal és relikviák kiállításával ünnepli fennállásának 60. évfordulóját a Pécsi Állatkert. Mutatjuk, mikor érdemes ellátogatnod hozzájuk!
Igenis jó választás a használt laptop garanciával, hiszen a mai igencsak felgyorsult világunkban ember legyen a talpán, aki lépést tud tartani a technológia folyamatos fejlődésével, annak újabb és újabb csodáival. Ha nem a fanatikusok közé tartozik, akkor nincs szükség az újabb és újabb kütyük vásárlására. Ilyenkor elég csupán egy használt laptop garanciával, amire hosszútávon számíthat. Most adunk néhány tippet, hogy könnyebben menjen a választás.
Az idős oroszlánpár 21 éve élt együtt, és elválaszthatatlanok voltak, így, együtt altatták el őket, hogy ne kelljen egymás nélkül élniük.
Egy nő visszanézte az otthoni kamera felvételeit, hogy megtudja, mit csinál a macskája, amikor egyedül hagyja. Nagyon elszomorította, amit látott.
Elképzelhető, hogy a bűzmirigyével van probléma. Keressék fel állatorvosukat, hogy megvizsgálhassa.
A májkrém nem egy görénynek való táplálék. Sokkal jobb lenne görénytáppal, kölyök macskatáppal, vagy egész zsákmányállattal etetni. Üdvözlettel: Dr. Lévai Péter Lőrinci Állatorvosi Rendelő és Kutyakozmetika www.kisallatdoki.hu
Nem leszoktatni kell, ha nem a két kutya között beállítani a megfelelő rangsort, - esetleg valamelyik kutya ivartalanításával ezt hatékonyabbá tenni. A fajta nem jellemzően játékos, de megfelelő motivációval bizonyára el lehet érni valamilyen eredményt. A játék fotója nincs a mellékletben.
Sajnos az állatokon is egyre gyakoribbak a daganatos elfajulások. Szövettannal lehet igazolni hogy jó vagy rossz indulatú-e a daganat. A mennyiben a daganat nincsen eltávolítva, az folyamatos problémát fog okozni, ha rosszindulatú áttéteket képez, ami visszafordíthatatlan következményekkel jár. Legfontosabb az állat immunrendszerének a javítása, ilyen esetekben több vitaminra is szüksége van. A homeopátia mellé nagyon fontos lenne a mágnesterápia, ami jelen álláspont szerint az egyetlen terápiás kezelés ami nem szórja a daganatos sejteket, segít az immunrendszer erősítésében,javítja a szervezet oxigenizációját, javítja a keringést, és csökkenti a fájdalmakat. Sajnos nincsen 100% ellenszer, de így esélyt adhatunk a ló állapotának fenntartására, esetleges fájdalmainak csökkentésére,és közérzetének javítására. Sajnos a nyirokcsomóknál lévő daganat hamar terjedni fog a nyirokutak által.
Kedves Gazdi! Természetesen van mód ilyen esetben is az ún. szelíd gyógymódok alkalmazására. Daganatos betegeknél egy összetett, komplex terápia az, ami célra vezethet (Nem Toxikus Tumor Terápia). Részletesebben lásd itt: http://www.kimintvet.hu/szelid/szelid_homeo/homeop.html#hnttt. Ehhez azonban egy nagyon alapos állapotfelmérésre van szükség, amihez mindenképpen egy homeopata állatorvos segítségét kell kérnie. Ha szeretné, én is szívesen segítek (06 (20) 928-4425). Sajnos úgy nem megy, hogy javasolok Önnek egy-két homeopátiás szert, így látatlanban! Ilyen esetben mindenképpen egyedileg, személyre szabottan kell a homeopátiás szereket és az egyéb kiegészítő terápiákat kiválasztani, hogy tényleg hatékony lehessen a kezelés. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.