5701. Különleges videó: farkaskölyök a Bükkben!
A nem hétköznapi videót egy erdész készítette a Bükkben. Ilyet nem sűrűn láthatsz
A nem hétköznapi videót egy erdész készítette a Bükkben. Ilyet nem sűrűn láthatsz
Akár a gazdival közös séta, játék vagy futás is lehet felelős a potenciálisan halálos kimenetelű hőguta kialakulásáért! Ezekre figyelj nyáron!
Magyar kutatók kiderítették, hogy a kutyák agya - az emberekéhez hasonlóan - hierarchikusan dolgozza fel a beszédet. De mit jelent ez potnosan?
A trikolor bundájú Georgie a Skót-felföld határán lévő Loch Lomondnál vakációzott gazdáival 2008-ban, ám nyoma veszett, amikor a család hazaindulni készült a Greater Manchester megyei Rochdale-be - olvasható a The Guardian című brit napilap online kiadásában.
Az automata ajtók széles körben elterjedtek napjainkban. Ami nem meglepő, hiszen számos előnnyel bírnak, és ha megfelelően karban tartjuk őket, akkor hosszú évekig tartósak maradhatnak. Mai cikkünkben az automata ajtók világába nyújtunk betekintést, illetve megmutatjuk azt is, hogy hogyan tartsa karban ajtaját.
Kedves Érdeklődő! Fogalmam sincs, hogy hol a Tócóskert :-) , viszont javaslom keresse fel állatorvosát, aki segíteni fog a rengeteg féle készítményből választani.
Kedves Lilla? Miért nem viszi állatorvoshoz????????????????????????
Kedves Gábor! A "foszfor tartalmú" szer neve: PHOSPHORUS CH30. Recept nélkül kapható. Általános adagolása heti 3x 5 globulus. Ez egy jól bevált homeopátiás szer légcső-kollapszus esetén. Azonban nem biztos, hogy Kedvencének is erre a szerre van szüksége! Kipróbálni lehet, de ha kb. két hét alatt nem következik be lényeges javulás, mindenképpen javaslom, hogy kérjen "személyre szabott" kezelést a kutyusnak. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
Üdvözlöm! Szerintem ez valamilyen bakteriális gond lehet, ami valószínűleg a rossz tartási körülményekre vezethető vissza. Állatorvoshoz kell vinni és valamelyik széles-spektrumú antibiotikummal kell kezelni.
Kedves Gazdi! Létezik a homeopátián belül egy hatásos gyógymód daganatos betegségek esetén is. Figyelmébe ajánlom a következő írásomat ezen az oldalon: Daganatos betegségek szelíd gyógykezelése Ez a módszer akkor tud segíteni, ha van még a szervezetnek elegendő tartaléka arra, hogy beindulhassanak az öngyógyító mechanizmusok. Az Ön kedvence esetében, amit levelében leírt, túl kevés információ arra vonatkozóan, hogy meg tudjam mondani, van e még esély a gyógyulására. Nagyon sok múlik azon is, hogy milyen az általános állapota a kis állatnak. Hogy tisztábban láthassak, jóval több információra lesz szükségem Kedvencével kapcsolatban (vizsgálati leletek, az állat viselkedése, esetleges tünetei, mi javít, mi ront az állapotán, ... stb.). Ha szeretne homeopátiás "személyre szabott" kezelést, kérem hívjon időpont-egyeztetés céljából: 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea.