5706. A krízishelyzetek megerősítik, vagy gyengítik a kapcsolatokat? (x)
Egy évek óta működő párkapcsolatban felmerülhetnek nagyobb problémák, amelyek terhesek lehetnek a kapcsolatra, viszont ezek megoldásával egy erősebb kötelék is kialakulhat.
Egy évek óta működő párkapcsolatban felmerülhetnek nagyobb problémák, amelyek terhesek lehetnek a kapcsolatra, viszont ezek megoldásával egy erősebb kötelék is kialakulhat.
A költözés, építkezés és felújítás mindenki életében nagy esemény, hiszen vagy teljesen új otthonunk lesz, vagy a régit varázsoljuk újjá.
Hogyan épül fel lépésről lépésre a „méthode traditionnelle”, vagyis a kifogástalan minőségű pezsgők készítésének folyamata?
Egy családi utazás vagy nyaralás az év legkellemesebb pontja. Új országok, városok felfedezése, vagy épp a már megszokott legkedvesebb helyek újralátogatása minden szülőnek, na meg gyerkőcnek az év legkellemesebb néhány hetét jelenti. Vannak azonban kellékek, amelyek nélkül egy nyaralás sem lehet az igazi. A következő néhány sorban összeszedtük a legfontosabbakat, amelyekre szükséged lehet egy utazás során!
A linképítés a keresőoptimalizálás offsite fő eszköze, aminek a jelentőségét sokan lebecsülik. Ám a jó helyezések feltételei a linkek, amik a keresőmotorok szemében voksok. Minél több a honlapra adott voks, annál relevánsabbnak tekintik a keresőmotorok az oldalt.
Kedves Érdeklődő! A 4 éves süni már idős. Vizsgálat nélkül nehéz megmondani, de elképzelhető, hogy kilazultak, meggyengültek, kiestek a fogai és emiatt gyengült le, mert nem tud rendesen enni. A száján - amennyire a képen látom - valami gyulladás lehet, (pl. fogmeder gyulladás), amit kezelni kell. Mindenképp el kellene ő vinni állatorvoshoz.
Kedves Tibor! A gyakorlatunkban a műtéti beavatkozás előtt és után minden esetben homeopátiás szereket adunk. Az Ön által leírt tünetek: a habzás, a félelem, a szorongás és az étvágytalanság sajnos előfordulhatnak a műtéti altatást követően. Ezekre is létezik egyénre szabott homeopátiás megoldás. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata, toxikológus és állathigiénikus szakállatorvos SanaVet állatorvosi rendelő 1076 Budapest Garay u. 21. Tel.: 06 1 3211355
Üdvözlöm! A legbiztosabb, ha állatorvos látja. mert látatlanban nehéz a székletet analizálni és a tüneteket felmérni. A gastroferm elvileg az enyhébb fertőzésnél a bélflóra helyreállítására elegendő, de ha huzamosabb ideig fenn áll a hasmenés és kelletlen szagúvá válik, akkor gyanítható, hogy antibiotikum szükséges - amit természetesen állatorvos ír fel. A hideg sárgarépa okozhatott begyhurutot illetve megfázásos tünetet, ha hirtelen ettek belőle. Üdvözlettel: Ráczné Cs. Tímea - hobbiállat-tenyésztő
Tisztelt Márton! Preventíve megelőzésként úgy gondolom nyugodt szívvel adhatja a kutyájának, ennek csakis pozitív hatásai lehetnek! Tisztelettel, Dr. Fux Attila
Szia! Mindenképp vidd orvoshoz a széklet miatt. Az hogy keveset eszik az a melegtől is lehet. Őket is megviseli ez az idő, inkább lédúsabb dolgokat adj neki most. Viszont hogy nem kakilt az nem jó . nézze meg orvos.. Házinyúl: tartás, gondozás, etetés Mivel és hogyan etessük a nyulat? Emésztési problémák a nyulaknál