5811. Keresőkutyák a rohamosan szaporodó sakálok nyomában a Velencei-tó környékén
A Szent István Egyetem vadbiológusai osztrák és bajor kutatókkal együttműködve a világon elsőként alkalmaztak keresőkutyákat erre a célra.
A Szent István Egyetem vadbiológusai osztrák és bajor kutatókkal együttműködve a világon elsőként alkalmaztak keresőkutyákat erre a célra.
Budának nevezték el a fővárosi Állatkert háromhetes orangutánbébijét.
A kutyusok életének egyik legfontosabb része a séta. Viszont ahogy mi sem a betondzsungelre vágyunk ilyenkor, úgy ők sem ezt a környezetet fedeznék fel legszívesebben. A természet pedig bármilyen üdítő, bizony veszélyeket rejt kedvencünk számára.
Ki hitte volna, hogy az idei divatot egy távolról jött vírus fogja „diktálni”? Pedig az egész világ szájmaszk lázban ég. Ebben az esetben különösen igaz a megállapítás, hogy kétféle ember létezik. Az egyik, aki valóban fontosnak tartja a viselését és a másik, aki foggal körömmel ellenzi ennek a „ruházati kiegészítőnek“ a használatát.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) az őszi kerti munkálatok során a téli álomra húzódó sünök védelmére hívja fel a figyelmünket.
Kedves Gazdi! két kutya egy háznál nem mindig jó döntés. Jobb ha ivartalaníttatja a kutyákat, most még tán nem verekszenek annyira durván, de ha igy marad minden, biztosan fognak... Érdemes lenne ezt is elolvasni >>
Állatorvossal meg kell vizsgáltatni, aki a vizsgálat után tudja elmondani a megoldást, ezt látatlanba nem lehet megmondani Lehet ez régi sérülés, vagy újabban szerzett vagy alkati gyengeség is, korból eredő probléma....
Ennél a viaszbőr színnél nem egyértelmű, illetve a fejforma is jobban utal ivarra oldalról,mint szemből fényképezve. Ha a madár fél év körüli fiatal, akkor legvalószínűbb, hogy tojó, amelynek a viaszbőre rövidesen kávébarna színű lesz.
Az adagot nyugodtan fel lehet emelni egy egész kúpra. Ha ekkor sem működik akkor más hányáscsillapítót kell kérni a kollégától. Az utazási betegség homeopátiás kezelése >>
Üdvözlöm, sajnos kevés az információ ahoz, hogy megmondjam mi a probléma. Éppen lehet az állat beteg, vagy rosszak illetve nem tökéletesek a tartási körülmények. Ha kicsit több infoval lát el a tartási hőmérsékletét, az akvaterrárium méretét, berendezését és az állat viselkedését illetően valamint arról is jó lenne tudni, hogy vadonfogott vagy tenyésztett e az állat, vajon fiatal vagy öregebb 3-5 év körüliről van e szó? esetleg keressen meg a munkahelyem e-mail címén és küldök további információkat...