5811. Keresőkutyák a rohamosan szaporodó sakálok nyomában a Velencei-tó környékén
A Szent István Egyetem vadbiológusai osztrák és bajor kutatókkal együttműködve a világon elsőként alkalmaztak keresőkutyákat erre a célra.
A Szent István Egyetem vadbiológusai osztrák és bajor kutatókkal együttműködve a világon elsőként alkalmaztak keresőkutyákat erre a célra.
Budának nevezték el a fővárosi Állatkert háromhetes orangutánbébijét.
A kutyusok életének egyik legfontosabb része a séta. Viszont ahogy mi sem a betondzsungelre vágyunk ilyenkor, úgy ők sem ezt a környezetet fedeznék fel legszívesebben. A természet pedig bármilyen üdítő, bizony veszélyeket rejt kedvencünk számára.
Ki hitte volna, hogy az idei divatot egy távolról jött vírus fogja „diktálni”? Pedig az egész világ szájmaszk lázban ég. Ebben az esetben különösen igaz a megállapítás, hogy kétféle ember létezik. Az egyik, aki valóban fontosnak tartja a viselését és a másik, aki foggal körömmel ellenzi ennek a „ruházati kiegészítőnek“ a használatát.
A Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME) az őszi kerti munkálatok során a téli álomra húzódó sünök védelmére hívja fel a figyelmünket.
Szerintem próbáljon ki más gyártó tápjait is. Bár itt nem illik márkát javasolni, de ha jól látom a Trovet-et még nem vettek neki. Ha jól emlékszem tápjaik többféle húsból készülnek (vad, fürj, ló, bárány, kacsa, strucc stb.).
Kedves Kitti! A leírtak alapján valamiféle gyulladás van a szervezetben, aminek gyógyításához antibiotikumos kezelés lenne szükséges. A pontos diagnózishoz állatorvos felkeresése szükséges.
Ne legyen előtte ennivaló egész nap. Mindig ugyanabban a napszakban etesse egyszer egy nap. Amit fél órán belül nem fogyaszt el, vegye el előle. Másnap is csak a megszokott időben kapjon enni. Mit egyen a kutya? Kutyatáplálás helyesen
Igen, mindenképpen az lenne a jó, ha szemész állatorvost keresnének fel a kutyájukkal!
Kedves Dániel! Ha tetszik a kutyus, akkor nyugodtan hozza el, azonban tudnia kell, hogy a sérvet mindenképpen meg kellene műteni, mert később ebből komoly szövődmények alakulhatnak ki. Az ár orvos, rendelő, annak elhelyezkedése szerint változhat (nézzen utána), de szerintem 15E Ft a minimum és határ a csillagos ég... :) Kutya hasán daganat Megműttessem köldöksérves kutyámat?