5941. Kiselefánt született a budapesti állatkertben
Miután május 1-jén újra megnyíltak az állatkertek kapui, a budapesti állatkertbe látogatók is olvadozhatnak az elefántbébitől.
Miután május 1-jén újra megnyíltak az állatkertek kapui, a budapesti állatkertbe látogatók is olvadozhatnak az elefántbébitől.
Mostanság már aligha lehet valakit meglepni azzal, ha a szomszéd kertjében automata öntözőrendszer felszerelésére kerül sor. Az ilyen egységek már régóta jelen vannak a piacon. Százalékban kifejezve azonban még mindig nem sok ember használja ezt a technológia csodát. Ennek számos oka lehet. Talán a szkepticizmus minden új iránt vagy a nehézségek egy adott szerkezet kiválasztásában. A továbbiakban segítünk eloszlatni ezeket a kétségeket.
Félmaratont futókhoz csatlakozott egy kutya, és becsülettel végig is futotta a távot.
A különböző fajták eltérő teljesítményre képesek, így ennek tudatában összegyűjtöttük a legerősebb és leggyakoribb lovakat, amiket lóversenyeken láthatunk.
Megéri a kárpitozás házilag? Hogyan történik a puha kárpit rögzítése? Válaszok a cikkben!
Sedalin oraldoser. Ez egy zselé ami testsúly alapján adagolható.
Ezek a vércukor értékek nem cukorbetegségre utalnak, mert nem magasak, hanem túlságosan alacsonyak. Mindenképpen vigye el őt egy olyan állatorvosi rendelőbe, ahol meg tudják oldani a vérvételt és a laborvizsgálatot. Hormonális vizsgálatokra lenne szükség, mert pajzsmirigy,mellékvese és hasnyálmirigy betegségek okozhatnak alacsony vércukorszintet. Emellett szükség lehet ultrahangos vizsgálatra is.
Az "örökpár" fogalom, még az agapornis (angolul "szerelemmadár") papagájok esetén sem érvényes. A zebrapintyek legtöbbször problémamentesen újra párba állíthatók. De, ha más fajból választ, azt már nem biztos, hogy eltűri maga mellett.
A madár egyértelműen atkás. A fertőzött bőrfelületet naponta be kell kenni paraffinolajjal a tünetek megszűnéséig. Illetve szükséges lenne egy gyógyszeres kezelés, pl. Ivermectin light 3-4 csepp a tarkóra és 1-1 csepp a lábakra. A paraffinolaj kezeléskor ne kerüljön az orrnyílásba.
Igen van: ki kell engedni / küldeni / zavarni. A kérdés csupán az, hogy van-e értelme és milyen következményekkel járhat ?