5941. Kiselefánt született a budapesti állatkertben
Miután május 1-jén újra megnyíltak az állatkertek kapui, a budapesti állatkertbe látogatók is olvadozhatnak az elefántbébitől.
Miután május 1-jén újra megnyíltak az állatkertek kapui, a budapesti állatkertbe látogatók is olvadozhatnak az elefántbébitől.
Mostanság már aligha lehet valakit meglepni azzal, ha a szomszéd kertjében automata öntözőrendszer felszerelésére kerül sor. Az ilyen egységek már régóta jelen vannak a piacon. Százalékban kifejezve azonban még mindig nem sok ember használja ezt a technológia csodát. Ennek számos oka lehet. Talán a szkepticizmus minden új iránt vagy a nehézségek egy adott szerkezet kiválasztásában. A továbbiakban segítünk eloszlatni ezeket a kétségeket.
Félmaratont futókhoz csatlakozott egy kutya, és becsülettel végig is futotta a távot.
A különböző fajták eltérő teljesítményre képesek, így ennek tudatában összegyűjtöttük a legerősebb és leggyakoribb lovakat, amiket lóversenyeken láthatunk.
Megéri a kárpitozás házilag? Hogyan történik a puha kárpit rögzítése? Válaszok a cikkben!
Erre a kérdésére csak boncolás után lehetett volna korrekt választ adni. Dr. Puskás Gábor
A nőstény (biztosan az?) még nem ivarérett tehát értelemszerűen ne engedje össze őket. A féléves kor reális lehet. Még kb fél év mire mire egy normál színű állat felveszi a pöttyös szinét. Ha esetleg egyneműek lennének kis helyen lehetnek viták de ha van elég búvóhely szerintem nem lesz gond. Nálam hatan is elvoltak.
Vérvizsgálat, bőrkaparék vizsgálat és egyéb vizsgálatok után lehet választ kapni. Dr. Puskás Gábor
Nem lehet tudni, hogy mi okozza. Sürgősen el kell vinni vizsgálatra.
Kedves Adrien! Demodex atka ellen az Apis CH30-as szer a megfelelő, - ahogy azt Ön is olvasta -, melyet kétnapos időközzel kétszer kell beadni félévenként megelőzés céljából. Ha már felütötte fejét e parazitózis, akkor mindenféleképpen az Apis mellett megfelelő egyedileg kiválasztott szer is szükséges a teljes gyógyuláshoz. Bolhák ellen a Ledum CH200-at ajánlom havi egyszeri adagolásban. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea