5946. A cápák csodálatosabbak mint gondolnád! Elképesztő módon tájékozódnak
Először találtak erős bizonyítékot arra, hogy a tengeri teknősökhöz hasonlóan a cápák is a Föld mágneses mezejét használva navigálnak hosszú távú utazásaik során.
Először találtak erős bizonyítékot arra, hogy a tengeri teknősökhöz hasonlóan a cápák is a Föld mágneses mezejét használva navigálnak hosszú távú utazásaik során.
A balatoni kutyabarát közösségi tér május 15-én nyitja meg újra kapuit.
A www.astibababolt.hu linkre kattintva a szülők divatos, kiváló minőségű, márkás és nem utolsó sorban hasznos dolgokat szerezhetnek be a csöppségeiknek. Mindent egy helyen. Lányoknak és fiúknak. Újszülötteknek és totyogóknak. Ugye jól hangzik?
Az akvárium halak összeválogatása tipikusan az a témakör, ami komoly odafigyelést, illetve részletes tervezést igényel az akvarista - különösen a kezdőről van szó - részéről. Azt, hogy a mini vízalatti világunkban milyen halak élhetnek a legoptimálisabban együtt, egy sor fontos szempontból kell megvizsgálnunk.
Reméljük, hogy ebben az évben leszünk annyira szerencsések, hogy utazhassunk, és az olcsó nyaralás külföldön repülővel ne csak egy vágyálom legyen. Nyilván senki sem tudja a határok nyitva tartásának dátumait és azok változásait, de néhány népszerű turista hely már most is várja a vendégeket. Előtte természetesen feltétlenül ellenőrizni kell a korlátozásokat, mert a belépési követelmények gyorsan változnak.
Vadszínű hím.
Kedves Andi! A leveléből nem derült ki, hogy milyen vizsgálatokat végeztek (végeztek-e egyáltalán?) kedvencénél annak érdekében, hogy kiderüljön, mi állhat a tünetek hátterében. Így csak valószínűsíthető, hogy légcsőkollapszusról (is) lehet szó. Javaslom, hogy vigye el egy alapos kivizsgálásra a kutyát, és utána már nagyobb biztonsággal lehet megtalálni a megfelelő gyógymódot a számára. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Ha a vizelet véres, az komoly tünet, nem szabad elbagatelizálni. Sokféle ok állhat a háttérben. Mindenképpen tessék állatorvoshoz fordulni!
A véres vizeletnek sokféle oka lehet. Mindenképpen alapos állatorvosi vizsgálatokra van szükség az ok megállapításához, a kezeléshez meg főleg! Tehát, mielőbb irány egy állatorvosi rendelő!
Ugyanolyan hatszögletű fonott háló, mint a "csirkeháló", csak a lyukbősége 1cm körüli. Az ilyen termékkel foglakozó cégek tudni fogják, mit keres.