5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Majdnem kizárt, hogy elkaphatott volna bármit a macskától. (a kutya és macska fertőző betegségek ritkán fedik át egymást, és elővigyázatosak is voltak a különzárással)
Az utóbbi elképzelés valószínű. Ha nem tartózkodik otthon, zárja ki a kiscicát a köves helyiségekbe alommal,a fekhelyével és játékaival együtt,hogy ne tegyen kárt a bútoraiban.
Előfordul az ismétlő oltásoknál hogy a korábbi oltás hatására termelődött ellenanyagok és az oltással bevitt antigének reakciója miatt úgynevezett oltási reakció jelentkezik.Általában 1 napon belűl nyomtalanul elmúlik. Amennyien allergiás reakció lép fel akkor az állat feje beduzzad,mindene viszket.Ilyenkor mihamarabbi állatorvosi segítségre szorul.
Üdvözlöm! Igen adható, a megfelelő hatóanyagdózisban Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
A panaszt valószínüleg nem a tej okozza (megjegyzem, létezik cicatej-pótló is, ami sok helyen kapható). A cicát azonban minél hamarabb vigye vizsgálatra!