5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Ezt sajnos rájuk kell bízni! Az ilyen dolgot nem szabad erőltetni, mert az nem szül semmi jót! :)
Nem szabad csokit adni hörcsögnek! Egyrész a magas cukortartalom miatt, másrészt a csokiban lévő egyéb anyagok (pl. teofillin, teobromin) mérgező hatása miatt, amik már kis mennyiségben is elhullást okozhatnak.
Sajnos előfordulhat, hogy erről van szó.
Sajnos a levelében említett jelenségek semmi esetre sem "normálisak". Kérdései csak alapos szemészeti szakvizsgálat után válaszolhatók meg.
Mindenképpen alaposan meg kellene vizsgáltatni állatorvossal, csak így lehetne eldönteni, hogy tényleg tojást akar-e rakni. A "víz jön belőle" tünetből, főleg, ha az a kloakájából jön, még bélgyulladásra is gondolok, ilyenkor hamar bűzös és zavaros lesz a vize.