5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Azt javaslom, hogy forduljon holnap egy másik állatorvoshoz, mert ennek a problémának van más megoldása is mint a várakozás. Ez egy speciális műtét, amivel ismét rögzítik a fülkagyló két szétvált lemezét egymáshoz. (Ha beírja a google keresőjébe, hogy "othematoma műtét", számos olvasni valót talál róla.)
A leírt tünetek a jellemzőek a félős kutyákra, … az kicsit elgondolkoztató, hogy 4 év óta most gondolt elősször arra, hogy ezen változtatni kellene. Ajánlom figyelmébe a témában írt korábbi publikációm >>> www.4tappancs.hu/download/publ06.pdf Vagy a 4TAPPANCS ismeretterjesztő e-oktatását >>> www.4TAPPANCS.net
Kedves Gazdi! Meg kell nézetni a kutyust, mert lehet ez nagyon veszélyes is. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Konyári Léna! Lehet, hogy van benne idegentest (toklász, tüske stb.), de lehet daganatos hátterű probléma is. Szerintem mutassa meg egy másik kollegának is...
Kutyáknak való hányáscsillapítót vásároljon állatpatikában, vagy állatovosánál. Nem stresszoldó, hanem kimondottan hányáscsillapító létezik!