5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Valószínűleg tumor. Mutassa meg egy állatorvosnak!
Kedves Gazdi! Bízzon a kezelő orvosába, meg fogja oldani a problémát. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Éva! Talán jó lenne elvinni egy andrológus szakállatorvoshoz a kutyust. Valószínűleg előbbre jutna az ügy. Az Egyetemen a Szülészeti Tanszéken érdemes érdeklődni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Bár a szakirodalmi leírásokban leginkább fehérnek, elefántcsont színűnek, vagy barnának van a tojó ivarú hullámospapagájok viaszbőr színe meghatározva, annak színe igen gyakran zöld, türkízkék, az orrnyílás körüli fehér, vagy kávébarna elszíneződéssel. Ez részben a madár tollazatának színezetétől, illetve a madár korától is függ, de teljesen természetes jelenség.
Nem javaslok ilyenféle házi praktikákat. Alapvető lenne egy féreghajtás széles spektrumú féreghajtóval. Legalább azt vegyen nekik az állatorvosnál. De lehet, hogy hosszabb kezelésre lenne szükségük, mert ha összefertőzték a környezetüket valamilyen egysejtű parazitával, állandó visszaesők lesznek.