5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Erre a kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem tudom látatlanban, honnan jön a vér? A száj sérüléséből, esetleg daganatból, vagy valahonnan mélyebbrőL?
Ha valóban helytálló a megállapított diagnózis, akkor ezen a problémán elméletileg csak egy (nagy) műtét segíthet, de a műtét sikeressége nem ígérhető meg előre. Műtét nélkül nagyon "macerás" lesz a kutya egész élete, és majdnem biztos, hogy soha nem lesz a kondíciója elfogadható.
Kedves Erika! A fotók alapján szerintem rendbe fog jönni (bár ezt a valóságban is látni kellene, mennyire duzzadt, van-e gennyes folyás stb.), de mindenképpen szükséges lenne helyileg kezelni (pl. bórsavporral, hámosító kenőccsel stb.). Ha 1 hét alatt nincs jelentős javulás, akkor marad a műtét...
Kedves Gazdi! A bőrbetegség neve Licking granuloma (nyalási garnuloma). Nehéz kezeleni, de pl a Kék Lukács kenőcs jó lehet. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc