5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Kedves Gazdi! A kutyus további laboratóriumi kivizsgálást igényel. A felmerült tünetek mögött sok minden megbújhat (fehérvérűség, nyirok daganat, egyéb vérélősödő, autimmun kórképek stb.) Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Ha így tudni szopni a bárány, akkor ezt kell tovább próbálni, remélhetőleg a későbbiekben megszokja az anyja és nem lesz gond. Ha esetleg mégis szükség lenne pótlásra akkor lehet beszerezni tejpótló tápszert báránynak.
Kedves Gazdi! Először is ez egy hím malac. A malacka bőre az alsó felén, nem csak a lában tövénél piros, tehát gyulladt a bőre. A lábak tövénél a heges foltot általában gomba okozza. Gombára leghatékonyabbak a helyi hatású krémek, pl Canesten, naponta egyszer kell kenni 7-10 napig, amíg a bőr meg nem gyógyul. Mivel gyulladt is a felülete, a gomba elleni krém mellett lehet kenni Gentamicin krémmel is (vény nélkül kapható). Ezt is naponta egyszer kellene kenni 7-10 napig, az egyiket reggel, a másikat este. Az atkától fehér korpás felület lesz, mivel a malacka fájdalmasra vakarja magát, lehet atka is a bőrében, vagy később fog kijönni. Ezért érdemes lehet kombináltan atkára is kezelni: SH Rodemectin csepp heti egyszer 2-2 csepp a füle mögé, és a kezelést hetente egyszer 4 hétig meg kell ismételni. Nagy Nóra tengerimalac-tenyésztő
Kedves Gazdi! Keresse fel állatorvosát, és kérjen egy alapos belgyógyászati és neurológiai kivizsgálást!
A pontos diagnózis felállításához állatorvost kellene hívni.