5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Kedves Gazdi! Reméljük elvitte állatorvoshoz a kutyát, aki megfelelő ellátásban részesítette!
Meg kellene vizsgáltatni állatorvossal. Lehet, hogy a szájüregben van valamilyen elváltozás, vagy sérülés.
A közhiedelemmel ellentétben nem minden leguán kezes. Ha eleve ijedős az állat akkor a lehető legtöbb nyugalmat kell neki biztosítani és a ,,nevelését,, nagyon lassan szabad csak elkezdeni. Segíthet ha letakarja a terráriumot hogy kizárja a zavaró tényezőket és ha már rendesen eszik akkor óvatosan pl. a kedvence kajájával talán sikerül megszelidíteni, erre azonban nincs garancia.
Legvalószínűbb, hogy baktériumfertőzés miatt pusztulnak a fiókák. Feltehetőleg kokcidiózisban. Persze ez még nem egy diagnózis. Ajánlott baktériumtenyésztést végeztetni székletből. Ebben a legtöbb állatorvos tud segíteni, mégha nem is specialista.
A vadszínű(zöld) madár egyértelműen hím. A tarka színváltozat tud meglepetéseket okozni, ezért nem azt mondom, hogy 100%-os biztonsággal tojó, de a kép alapján "majdnem biztos".