5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Nem tudom, hogy fogja viselni az utazást, de én is magammal vinném. Túl fogja élni az utat, főleg, ha ennyire szereti a ketrecét. Arra vigyázzon, hog az idegen helyen még véletlenül se tudjon kiszökni.
Azt javasolnám mutassa meg a műtétet végző kollégának.
Nem tudom megmondani mi lehet. Nézesse meg állatorvossal!
Kép alapján nehéz megállapítani, hogy sérülés vagy egy bőrdaganat látható-e a kutya lábán. Mindenképpen vigye majd állatorvoshoz, amint lehetőség lesz rá!
Lehet, hogy könnycsatorna elzáródása van, ami megakadályozza, hogy a normál módon termelődő könny eltávozzon, így kifolyik a szeméből. Egy festéssel lehet ezt diagnosztizálni, de megoldás nem biztos, hogy lesz rá. Néha sikerül a könnycsatorna átmosása és megnyitása, néha nem. macskánál a méretei miett ez még nehezebb lehet. Szemészetre specilizálódott kolléga felkeresését javaslom.