5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Kedves gazdi, Érdemes lenne megmutatni egy állatorvosnak, mert az elmondottak alapján szüksége lenne egy alapos vizsgálatra. Látatlanban erre sajnos nem lehet mondani semmit. üdvözlettel:
Önmagában a lázas állapot - pláne ha a lázcsillapítótól a láz már elmúlt - nem indokolja a leírt gyengeséget stb. Valami a lázat is okozta feltehetően valamilyen fertőzés.A láz okát kellene megállapítani és megszüntetni.Ha ilyen rosszul van a cica akkor minél előbb.
A kelés óta kifordult lábat nem lehet csupán vitaminok, ásványi anyagok biztosításával helyreállítani. A korai stádiumban a lábak összekötésével lehet eredményt elérni, de ezek sikere is kétséges.
Kedves Gazdi! Bőrkaparékvizsgálat nélkül lehetetlen megmondani. Forduljon állatorvosához. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Kedves Kérdező! Védőház biztosításával gond nélkül teleltethetőek. Tartós fagyok idején egy 60W-os infraégő elhelyezése szükséges lehet. Amint átmelegszenek, már mennek is kifelé. A madárparkban évek óta a kifutóban telel a legtöbb fürjfaj.