5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
De valamikor csak alszik, nem? Amúgy a kismacskák ilyenek. A játék az életük, tanulnak falon lévő rovarra vadászni és mindenkibe belekötnek, mindent levernek. De ez a macskák lényege, ezért szeretjük őket. Amúgy majd elmúlik, ha benő a feje lágya.
Szerintem igaza lehetett a kollégának, hisz ő látta a szegény elpusztult állatot. A gyomorcsavarral kapcsolatban pedig rengeteg cikk található az interneten.
Biztos, hogy javulni fog a helyzet és teljesen érthető, hogy ilyen ragaszkodó és hálás, hiszen az életét mentette meg! Köszönjük, a kutyát befogadók népes tábora nevében! :)
Szerintem jóféle macskatáp és még valami cicavitamin mellett nem szenvedhet hiányt. Érdemes még szőroldó pasztát is adogatni. Ha ez sem segít, talán rossz szokás?
A pároztatásra a leglkalmasabb időpont a tüzelés 12-14. napja között van, de ettől persze lehetnek egyedi eltérések. Ha többet szeretne erről tudni, kérem keresse fel honlapunkat az alábbi linken.