5981. Miért néz a kutya a szemünkbe?
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Miért van az, hogy egyik kutya sokszor néz a szemünkbe, a másik pedig nem keresi a tekintetünket? Az ELTE kutatása rájött a megoldásra!
Tintahalbébiket küld csütörtökön a NASA a Nemzetközi Űrállomásra, amelyeknek fontos szerepe lesz az űrutazás hatásainak vizsgálatában.
Ha valamire, akkor a luxus házak iránti keresletre nem volt negatív hatással a pandémia. Sőt, az embereknek még mindig megéri (több)száz millió forintot kiadni egy álomingatlanra. Miért?
Az oroszlán semmilen tünetet nem mutatott, a halála előtt tapasztaltak csak némi orrfolyást nála.
A globális felmelegedés és az emberi pusztítás miatt komoly veszélyben van Afrika főemlőseinek élőhelye, és ezzel együtt az életük is.
Nagyon sürgősen vigye állatorvoshoz!
Kedves Noémi! A kennel köhögés valóban lehet makacs lefolyású betegség. A gyógyulásban az immunerősítők, gyulladáscsökkentők, köhögéscsillapítók, és megfelelő antibiotikumok segíthetnek. Fontos a köhögés okaként kizárni a szív eredetet, valamint hosszas, nem szűnő köhögés esetén légcső és tüdő RTG készítése is indokolt lehet, valamint esetleg mikrobiológiai mintavétel, hogy pontosan lehessen tájékozódni a fertőzés okáról.
A szarv növekedését elsősorban genetikai tényezők befolyásolják és kevésbé függ a táplálástól. Türelmet javaslok és a várva várt szarvak hamarosan kifognak nőni.
1./ a) Megpróbálhatja az anya macska nyálával, szőrének illatával preparált törlőkendővel áttörölni a picit és a továbbiakban mellőzni, hogy az Ön 'ember szaga' kerüljön rá. b) Megpróbálhatja az anya macska emlőit kicsit megnyomni, hogy néhány csep anyatej jelenjen meg és akkor a pici száját odatenni - segítve a szopás/szoptatás folyamatának megindulását. 2./ Ha a próbálkozásaok nem vezettek eredményre, akkor - mesterséges táplálékbevitel nélkül - kicsik a túlélés esélyei.
Igen lehet allergia is, (külső- vagy belső okok is lehetnek) de más jellegű bőrbetegség is. Hasonló tüneteket produkálhatnak azok a kutyák is akik 'unalmukban' vagy valamilyen stresszhelyzet okán kezdik el nyalogatni, rágni valamilyen testrészüket.