596. Öröklött vagy szerzett epilepszia?
Sok esetben fordulnak hozzám 8-10 év feletti (idős) kutyákkal, melyek az epilepsziás rohamok különböző típusait mutatják.
Sok esetben fordulnak hozzám 8-10 év feletti (idős) kutyákkal, melyek az epilepsziás rohamok különböző típusait mutatják.
A kínai tűzhasú gőtét vagy törpe tűzhasú gőtét mindenképpen aqua-terráriumban tartsuk, mert ha nem biztosítunk neki szárazföldet, megfullad.
Az ember mellett élő macskák többsége általában finnyás és válogatós. Többségük nem hajlandó enni, ha az étel nem elég friss, ha túl meleg, túl hideg, ha valami zavaró körülmény van a közelben...
A jákópapagáj vagy más néven szürkepapagáj (Psittacus erithacus) hajlamos a stresszre, többsége rosszul tűri a hirtelen mozdulatokat, az idegen tárgyak megjelenését.
Mennyi ideig tart a kutyánál az első tüzelés? Mikor lesz a következő? Hogyan vehető észre szuka kutyánál, ha csendes tüzelése van?
Inkább viselkedés zavarnak tűnik. Van ilyen problémákkal foglalkozó állatorvos. Esetleg kutyákra szakosodott etológus szakember segítségét is kérheti. Kölyökkutyák viselkedési problémái Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 1. rész
Ha idáig nem szállt le, akkor egyre kevesebb az esély, hogy a helyére kerül... Ha rejtettherés lesz, akkor max. 2 éves koráig javasolt a műtét.
nutrafort-3 kiegészítőt kell adagolni a takarmányhoz
A természetes élőhelyén éri a napfény, tehát mint a nappal is aktív életmódú fajok többsége igényli az UV sugarakat. Más kérdés hogy a faj könnyű tarthatósága miatt enélkül is jól elvan. A valódi terrarisztika azonban az állatok igényeinek megteremtéséről szól, tehát ha van rá lehetőséged akkor ebbe az irányba kellene gondolkodni. Kígyók a terráriumban: a gabonasikló A gabonasikló, mint házikedvenc - 1. rész
Nem. 3 hónaposan, majd fél éven belül ismételni szükséges (jogszabály szerint).