6006. Szereti és érti a kutya, ha megpuszilod?
Ha te is azok közé a gazdik közé tartozol, akik szeretik puszilgatni a kutyájukat, most megtudhatod, egyáltalán, érti-e a kutyád, miért csókolgatod!
Ha te is azok közé a gazdik közé tartozol, akik szeretik puszilgatni a kutyájukat, most megtudhatod, egyáltalán, érti-e a kutyád, miért csókolgatod!
Milyen jelekből tudhatod, hogy a kutyád hőgutát kapott? Mit tehetsz azért, hogy megelőzd? Segítünk, hogy felelős gazdiként vigyázhass a kedvencedre!
Idős, mozgásukban korlátozott családtagjaink ellátása sokszor nem csak lelkileg, hanem fizikailag is megterhelő. A betegek emelése, mozgatása, mosdatása nem könnyű feladat.
Egyre többen vannak manapság, akik a vályogházak felújítása mellett döntenek ahelyett, hogy lebontanák azokat és teljesen új konstrukciót emelnének a helyükre. A magyar falvak még mindig tele vannak az ilyen, fehérre meszelt agyag falakkal és földpadlóval ellátott épületekkel. Ezeket sokszor gyakorlatilag potom áron lehet megvásárolni. Ilyenkor pedig felmerül a kérdés, hogy mi legyen ezzel a ritkasággal: le kell bontani az alapokig vagy érdemes modernizálni?
A macskás videók keresési találatra több tízezer kisfilm bukkan fel a keresőben. A közösségi portálok tele vannak az állatian aranyos, olykor pedig könnycsatornákat megdolgoztatóan vicces képsorokkal. De kiből válhat videósztár? Milyen fajtájú macskák a leginkább nézettek? Kiknek érdemes beélesíteni otthon a kamerát néhány állati felvétel reményében?
Kedves Gazdi! Ez minden valószínűség szerint egy veleszületett szőrfejlődési rendellenesség áll a háttérben. Ennek pontos okát csak bőrkimetszés utáni szövettani vizsgálattal lehet tisztázni és lehetséges kezelési módozatokat meghatározni. Üdvözlettel Dr Szaniszló Ferenc
Üdvözlöm!! Mindenképp azonnal elkellene vinni őt megfelelő egzotikus állatorvoshoz, aki hörcsöggel is foglalkozik. Helyileg merre vagytok? Akkor úgy küldöm az adott helyen ki az aki ért hozzá. Enni, inni eszik? Innen sajnos nemtudom megmondani mi történhetett. Esetleg lépj be fbon a hörcsög imádók csoportba és ott könnyebben tudunk segíteni és egy listát is tudok küldeni az orvosokról.
Szerintem ez hiperpigmentáció. Nézesse meg állatorvossal, mert ennek allergiás vagy hormonális háttere is lehet. Hasonló kérdés: https://www.haziallat.hu/dr-haziallat/kutya/fekete-foltok-a-kutya-boren/11900/
Kedves Richárd Egészen biztos, hogy mindketten lányok? A nőstények is szoktak egyébként így viselkedni egymással. Itt mivel nagyon pici a korkülönbség, így vélhetően nem tudják eldönteni ki a domináns. Mekkora ketrecben élnek? Sokat segít egy minél nagyobb alapterületű ketrec, de minimum 100 vagy 120 cm-es. A ketrecet minél izgalmasabb kell berendezni, faházak, emelet, az emeletre is lehet tenni bújókat, foteleket. Ezen felül pedig több kisebb kupac szénát is rakj be a ketrecbe, hogy elfoglalják magukat. Ha mindezek sem segítenek, akkor érdemes egy ivartalanított hímet örökbefogadni, ő majd rendet tesz a lányok között. De ez esetben fontos, hogy a hím ivartalanítva legyen és a műtét után legalább 2 hét teljen mire találkozik a lányokkal. Bevezetés a tengerimalac tartás rejtelmeibe
Kíváncsivá tett hogy ugyan milyen oltásokat kapott a kutya 6 hetes korig? Az oltások egyébként pótolhatóak és megfelelő védettséget lehet kialakítani bármely életkorban. Nulláról kell indítani az oltási sorozatot. Ajánlott oltási program kutyáknak