6056. Ennyi cuki vörös panda kölyök született Nyíregyházán - fotók!
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Természetes, hogy imádjuk a kutyánkat, sokan meg is pusziljuk, ölelgetjük, a kutyáról emberre terjedő betegségek miatt azonban néhány dolgot nem árt, ha betartasz!
A szemtanúk szerint azért ugrott rá a hattyúra a férfi, hogy szórakoztassa a hajón lévő társaságot.
A vezetési engedély megszerzése feledhetetlen és egyben meghatározó pont az ember életében. Amint az első jogosítvány kiváltása megtörténik, megnyílik előttünk a világ és végre mi magunk is részesei lehetünk a közlekedés legelterjedtebb formájának. Személygépkocsit vezethetünk és ezzel gyakorlatilag bárhová eljuthatunk, a világszerte kiépült infrastruktúrának köszönhetően. De idáig még rögös út vezet, amin egyesek könnyen, míg mások annál nehezebben haladnak végig.
Talán nem fogok mellélőni – kutyás emberként is mondom – nehéz olyan vitamint vagy gyógyszert találni, amit meg is eszik kis kedvencünk, nem köpi ki darabokban, vagy akár egyben is. Csomagolhatjuk bármilyen párizsiba, szalámiba, sonkába, keverhetjük a tápja mellé vagy dughatjuk el akár a házikosztban is, sok gazdinak nehéz dolga akad a vitaminok beadásával.
Valószínűleg valamilyen daganatos elváltozás, de ezt pontosabban csak akkor lehet megmondani, ha állatorvos kollégának is megmutatja... Daganatos betegségek szelíd (nem mérgező) gyógykezelése Kutyáknál előforduló heredaganatok Daganatos a kutyám! Mit tegyek?
Legegyszerűbb szólni az állatorvosnak, aki elküldi a laborba Vásárolhatók különböző tesztek is, ami otthon is elvégezhető
Kedves Kérdező! Sajnos rossz jel,hogy a vízben alszik.Keressen fel állatorvost. Ellenőrizze a hőmérsékletet,takarmányát a teknősnek. Dr.Puskás Gábor Teknős elsősegély Teknősök rejtett bajai: mikor rohanjunk orvoshoz?
Kedves Tulajdonos! A leírt tünetek alapján valóban a macskák odontoclast-sejtes fogfelszívódásáról, azaz a FORL nevű kórképről lehet szó. Ez a betegség mindenképpen és mielőbbi állatorvosi ellátást igényel, a cica fogait valószínűleg el kell távolítani (ezzel egyébként ugyanúgy teljes életet tudnak élni, csak a táp minőségén kell változtatni). Addig is fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer adása szükséges lenne (javasolnám a Meloxidyl szuszpenziót, ez egy vényköteles nem-szteroid, szájon keresztül adható non-szteroid gyulladáscsökkentő szuszpenzió). Javasolnám, hogy vegye fel a kapcsolatot esetleg állatvédő szervezetekkel, amennyiben valóban a pénzhiány az egyetlen gátja a macska ellátásának.
A sertés hús csak minimum 30 perc sütés, főzés után ajánlott! A jutalomfalatomat lehetőleg valamihez kötve adja. Számítsak bele a napi étkezésbe, ha gyakran kapja a kutya.! Hogyan készítsünk kutyánknak gyorsan és könnyedén jutalomfalatokat? Jutalomfalat: mennyit kaphat a kutya?