6056. Ennyi cuki vörös panda kölyök született Nyíregyházán - fotók!
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Természetes, hogy imádjuk a kutyánkat, sokan meg is pusziljuk, ölelgetjük, a kutyáról emberre terjedő betegségek miatt azonban néhány dolgot nem árt, ha betartasz!
A szemtanúk szerint azért ugrott rá a hattyúra a férfi, hogy szórakoztassa a hajón lévő társaságot.
A vezetési engedély megszerzése feledhetetlen és egyben meghatározó pont az ember életében. Amint az első jogosítvány kiváltása megtörténik, megnyílik előttünk a világ és végre mi magunk is részesei lehetünk a közlekedés legelterjedtebb formájának. Személygépkocsit vezethetünk és ezzel gyakorlatilag bárhová eljuthatunk, a világszerte kiépült infrastruktúrának köszönhetően. De idáig még rögös út vezet, amin egyesek könnyen, míg mások annál nehezebben haladnak végig.
Talán nem fogok mellélőni – kutyás emberként is mondom – nehéz olyan vitamint vagy gyógyszert találni, amit meg is eszik kis kedvencünk, nem köpi ki darabokban, vagy akár egyben is. Csomagolhatjuk bármilyen párizsiba, szalámiba, sonkába, keverhetjük a tápja mellé vagy dughatjuk el akár a házikosztban is, sok gazdinak nehéz dolga akad a vitaminok beadásával.
Javaslom vigye el az Ön által választott állatorvoshoz, akivel megbeszélhetik a további teendőket. Ő fog tudni bővebb felvilágosítást adni az esettel kapcsolatban. Én így látatlanban, vizsgálat nélkül nem tudok többet segíteni.
A kifejlett fehér egér nem fér ki ekkora rácsok között.
Számos dolog okozhatja a problémát (esetleg nyitott szájpadlás), ezért célszerű minél előbb állatorvoshoz vinni, hogy megvizsgálhassa és segíteni tudjon.
A leírás alapján azt gondoltam, hogy a pofazacskójában tárol valamit, és ez okozza a duzzanatot. A képek alapján azonban nem egyértelmű a dolog. Javaslom, hogy keressék fel állatorvosukat, mert biztosat csak egy vizsgálatot követően lehet mondani.
Ha a hal eszik, nem bújik el, nem látsz rajta más problémát akkor szerintem rendbe fog jönni. A kitakarítás alatt mit ért? Teljes takarítást nem kell csinálni, heti vízcsere, aljzat porszívózás, és szűrőszivacs kinyomkodása leszívott akvárium vízben.