6066. Ezért látni kevesebb madarat mostanában
Többen aggódva figyelik az eget, és hiányolják a madarakat.
Többen aggódva figyelik az eget, és hiányolják a madarakat.
Neked mi jut eszedbe elsőként az olívaolajról? Étkezési vagy kozmetikai alapanyag? Az olívaolaj ugyanis sokarcú, felhasználási köre is igen széles. Nem véletlenül.
Az állat élete során mintegy 70 ezer kilométert gyalogolhatott. A közelben lévő Kikiakrorak-folyó tiszteletére kapta a Kik nevet.
Kitart még a meleg, ezért tarts ki Te is, és ápold továbbra is gondosan a kerti tavat! A víz folyamatos felmelegedése ugyanis rendkívül kedvező körülményeket teremt az algák számára. Különösen a kis mélységű és napsütötte vízre kell ügyelned, mert a természetes biológiai egyensúly felborulása a halak számára is veszélyes lehet.
Aki épp egy komplett építkezés vagy felújítás közepén tart, annak a tengernyi feladat közt a nyílászárók, például a bejárati ajtó kiválasztása bagatell dolognak tűnik. Pedig itt is érdemes odafigyelni a részletekre, hiszen a döntésünk jó esetben hosszú évekre szól majd.
Kedves Györgyi! Lehet nyuszit is kezelni homeopátiával. Az E. cuniculi fertőzés azonban mindenképpen egyedi kezelést igényel! Igen sok tényezőt kell ugyanis figyelembe venni ahhoz, hogy ténylegesen hatásos gyógymódban részesülhessen a kis páciens. Ismerni kell a nyuszi pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, ... stb. Ezen információk segítségével lehet azután számára egyedileg összeállítani a legmegfelelőbb komplex kezelést a mielőbbi gyógyulása érdekében. Szívesen javasolnék Önnek egy-két olyan készítményt (ha ez így működne!), ami segíthetne kedvencén, - de, mint már fentebb leírtam -, ilyen esetekben természetes és hathatós gyógymód csak egyedi kezelés formájában képzelhető el. Az, hogy mennyire tud hatékony lenni egy ilyen terápia, attól függ, hogy mennyire előrehaladott stádiumban van a folyamat, és mennyi mozgósítható tartaléka van még a nyuszi szervezetének. Ha további kérdései lennének a terápiával kapcsolatban, kérem, hívjon! (Tel.: 06 20 928 4425) Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Andrea Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Feltétlen mutassa meg egy ortopédiában jártasabb kollégának! A táplálék változtatása nem fogja megszűntetni a tüneteket...
Kedves Anita! A Cerenia tablettát az utazás megkezdése előtt legalább egy órával kell beadni. A beadás előtt könnyű táplálék vagy néhány falat etetése ajánlott, azonban a tablettát nem szabad falatba rejteni, mert az csökkentheti a tabletta feloldódását. Az antiemetikus hatás legalább 12 óráig tart és a kezelés legfeljebb két egymást követő napon át folytatható. (Forrás: http://www.allatkorhaznyiregyhaza.hu)
Biztos eredményt ultrahang vizsgálat adhat
Valószínűleg valami vele született rendellenessége van szegénynek. Ha eszik, és láthatóan nincs fájdalma, akkor nincs mit tenni vele. Ha fogy, nem mozog, nem eszik, akkor jobb szegényt elaltatni. Érdemes lenne neki valami jó kis immunrendszer erősítőt adagolni. pl:DM Guard cseppek ( állatpatika).