6086. Vécéhasználatra tanítják a szarvasmarhákat
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Mindezt az ammóniakibocsátás csökkentése érdekében teszik.
Szerencsejáték Magyarországon legális, viszont a szférát az állam teljesen monopolizálja. 2014-ben törvényt fogadtak el, melynek értelmében a külföldi operátorok engedélykérelmeket nyújthatnak be. Az engedélyt 5 évre adják ki. Ugyanakkor virtuális kaszinót csak azok nyithatnak, akik szárazföldi szerencsejáték létesítményekkel rendelkeznek Magyarországon.
6 éven belül megszülethet az első elefánt-mamut hibrid, ha sikerül egy amerikai genetikai vállalat 15 millió dolláros (4,4 milliárd forintos) projektje.
Sok kisgyermekes szülővel előfordul, hogy néhány pillanatra magára kell hagynia a csöppséget, és nincs más, aki szemmel tartsa. Nincs is jobb érzés, mint biztonságban tudni a gyerkőcöket, ezért, ha egy percig sem szeretnénk aggódni, akkor érdemes beszereznünk egy babakarámot. Ezzel olyan környezetet alakíthatunk ki, ahol a kicsi gond nélkül pihenhet vagy játszhat anélkül, hogy bármerre is elkalandozna.
Míg az angolszász hagyományok szerint viselnie kell a menyasszonynak valami régit, valami újat, valami kéket és valami kölcsönbe kapott kiegészítőt, addig a magyaros esküvői szokások is rengeteg érdekességet, egyediséget nyújtanak. A menyecskeruha és menyecskekötény éppen ilyen.
Kedves gazdi! Nagyon nem mindegy, hogy mi miatt nem eszik a cica. Az egyik legjellemzőbb betegségtünet az állat étvágytalansága. Sürgősen ki kellene vizsgálni a cicát! Vigye állatorvoshoz!
A kutya egyértelműen beteg. Vizsgálatra lenne szüksége. A rendelőben valószínűleg van szakszerű asszisztensi segítség. Ha nem tudnak szájkosarat adni a kutyára, még mindig ott a bódítás lehetősége. Így meg lehet vizsgálni, lehet vért is venni belőle. Sajnos a nyirokcsomók duzzanata és a fogyás nem jó jel. Ha a kutya abszolút kezelhetetlen, de láthatóan szenved, bármilyen nehéz is ezt kimondani, az euthanasia a humánus megoldás.
Önmagában az eltérő szemszín nem kóros,talán csak küllembírálatkor okozhat problémát.
A leírás alapján szőrtetűre gyanakszom, de jó lenne megmutatni állatorvosnak. Ő tudni fogja, milyen külső élősködő elleni szert alkalmazzon.
Kedves Kérdező! Megértem az elkeseredését, de sajnos nem tudok semmi okosat mondani. Leleteket csak önmagukban, a hozzá tartozó beteg és a vizsgálati leletek nélkül nem lehet megfelelően értékelni. Ráadásul, ha már 15 állatorvos látta, és az egyetemi klinikán tartott konzílium sem hozott eredményt, akkor ne várja azt, hogy majd itt az interneten valakiben hirtelen világosság gyúlik és azonnal megmondja, hogy mi a kutyája baja. Én biztosan nem vállalkoznék ilyenre, de szerintem más kollégám sem.